Hosting

Ekonomik Fiyatlar ve Üstün Hizmet Kalitesi Desnet’te Buluşuyor

Google News

El terminalleri odaklı barkod çözümleri denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Desnet müşterilerine ihtiyaçlarını en etkili ve verimli şekilde karşılayabilecekleri hizmetler ve çözümler sunuyor. Müşterilerine hazır çözümlerle gitmek yerine ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir hizmet anlayışı benimsemek Desnet’in pazar payını sürekli artırmasının altında yatan en önemli neden olarak kabul ediliyor.

desnet

Karekod okuyucu ve barkod yazıcı gereksinimlerinizi işletmenizin ihtiyaçlarına, kullanım alanına ve amacına en uygun şekilde karşılamak için desnet.com.tr adresini ziyaret edebilir, farklı kategoriler altındaki ürünleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla satın alma avantajından yararlanabilirsiniz.

Desnet müşterilerine aynı zamanda el terminalleri, barkod yazıcılar, endüstriyel tabletler, barkod okuyucular, araç yazıcı setleri ve POS ürünleri gibi kategorilerde bulunan farklı özelliklerde, marka ve modeldeki ürünleri kiralama imkanı veriyor. Kiralama süresi isteğe bağlı olarak değişebildiği gibi bu süre içinde ürünün arızalanması durumunda yedek cihaz desteği garantisi de bulunuyor.

El terminalleri kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen Desnet müşterilerinin ilk olarak ihtiyaç duydukları ürünlerin markasını, modelini, özelliklerini ve ne kadar süreyle kiralama hizmeti almak istediklerini bildirmeleri gerekiyor. Bu aşamadan sonra Desnet’in alanında uzman ve profesyonel isimlerden oluşan ekibi istenilen ürünün yanı sıra alternatif olarak aynı performansı sergileyecek önerileri de içeren teklifi iletiyor. Desnet, kiralama hizmetlerinde cihazların müşteriye gidiş ve kendilerine dönüş sürelerini fiyatlandırmadan yalnızca kullandığı süreyi ücretlendiriyor. Kiralama süresinin uzatılması mümkün olmakla birlikte süre bitmeden önce bu konuda Desnet’e bilgi verilmesi gerekiyor. Kiralama süresinin sona ermesiyle birlikte satış opsiyonu müşteriye ait olduğundan en uygun rakam belirleniyor ve müşteriye istediği takdirde ürünü satın alma imkanı veriliyor. Kiralanan cihazların bataryaları sıfır olarak verildiğinden müşterilerin işlerinin aksaması gibi bir durumla karşılaşılmıyor. Desnet’in kiralama için verdikleri tüm cihazlar öncelikle markanın uzman teknik ekibi tarafından test ediliyor. Böylece kiralama süresinde cihaz maksimum verimle kullanılabiliyor. Kiralama hizmetlerine donanımların tüm aksesuarları dahil ediliyor. Adetli ürünlerde tüm ürünlerin aynı marka ve model sağlanarak standardize edilmesi mümkün oluyor.

İçindekiler:

Desnet Sınırlı Süreli İhtiyaçlara En Uygun Çözümleri Sunuyor

El terminali ve barkod sistemlerini oluşturan unsurların kiralanması bu ürünleri kullanan işletmeler açısından son derece avantajlı bir hizmettir. Çünkü bu teknolojiler çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu tür cihazların kullanımına her yıl birkaç kez ya da belirli bir süre ihtiyaç duyuluyorsa sürekli olarak stokta tutulmaları cihazların bakımı ve çalışırlığını sağlamak adına gereksiz bir mali yüke neden olabilir. Satın almak yerine ihtiyaç oluştuğu zaman belirlenen süre boyunca kiralama hizmetinden yararlanılabilir.

Sürekli kullanılmayan donanımlar çok hızlı bir şekilde bozulup yıpranabilirler. Bu nedenle işletmeler depoda duracak cihaza yatırım yapmaktansa ihtiyaçları oluştuğunda, ne kadar süre için gerekiyorsa Desnet’ten kiralama hizmeti almayı tercih edebilirler. Herhangi bir nedenden dolayı kısa süreli bir iş nedeniyle donanım yetmediği takdirde işletmeler hemen satın alma yatırımı yapmak yerine kiralamayı tercih edebilirler.

Desnet’in müşterilerine sağladığı avantajlar bununla da sınırlı değil. Envanterlerindeki el terminalleri, barkod yazıcılar, endüstriyel tabletler, barkod okuyucular, araç yazıcı setleri ve POS ürünleri gibi teknolojik ürünler yeterli gelmediğinden işletmeler yenilerini almak isteyebilirler. Donanımların yenilerini aldıklarında eski yatırımlarının değerini yitirmemesi için Desnet’in Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmetinden yararlanabilirler. Bu kapsamda ürünlerine değerlerinin üzerinde bir fiyat belirlenir ve belirlenen fiyat satın alınacak yeni teknolojik ürünün fiyatından düşülür.

Desnet üreticilerle doğrudan anlaşmalı olduğundan sıfır ürünleri en uygun fiyatlara alır. Müşterilerden geri aldığı cihazları da bakımlarını ve servislerini yaptıktan sonra başka müşterilerinin kullanımına sunar ya da kiralama hizmetine dahil eder. Bu sayede Desnet müşterileri ürünlerini en ekonomik şekilde yenileme imkanına kavuşurlar.

Eski ürünlerini Desnet’e gönderen müşterilerin ürün bedelleri hızlı bir şekilde belirlenir ve yapılacak yeni alımdan düşülecek miktar bildirilir. İhtiyaç duyulan yeni ürünlerin marka, model ya da talep edilen özellikleriyle ilgili bilgilendirme yapılması durumunda teklif hazırlanıp müşteriye iletilir. İşletmeler bu hizmet sayesinde teknolojik ürünlerini son derece düşük maliyetlerle her zaman güncel tutma imkanını elde edebilirler.

Desnet tüm hizmetlerinin yanı sıra Elektronik Geri Dönüşüm hizmeti sunarak bu dünyanın geleceğinden sorumlu olduğumuzun altını çizmeye devam ediyor. Bu sayede teknolojik ürünlerin döngüsünü sağlamaya, teknolojik ürünlerin çöpe gitmesini engellemeye odaklanıyor. Kullanmakta oldukları teknolojik sistemlerin teknolojik ömrü dolduğunda işletmeler tümünü birden elden çıkarmak için Desnet ile iletişime geçerek tümünü değerinde elden çıkarma fırsatını yakalayabilirler. Türkiye’de ya da bölge ülkelerde kullanılabilecek özelliklerdeki teknolojik ürünlerin bakımı ve servisi yapıldıktan sonra yeniden ekonomiye döndürülürler. Kalan ürünler ise Desnet’in Çevre ve Şehircilik Bakanlığı lisansına sahip olan iş ortağı tarafından geri dönüşüm tesisinde geri dönüşüme sokulur. Bu sayede halen kullanılabilir özelliğe sahip olan ürünler hurda değerinde dönüşüme sokulmaktansa kullanımda kalmaya devam eder ve hurda değerinin çok üzerinde bir ekonomik kazanım sağlanması mümkün olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir