uludağ sözlük
Keşfet

Egepen Deceuninck

Egepen Deceuninck

Egepen Deceuninck, PVC profil sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip olan firmalardan biridir. Dünya standartlarında üretim yapan firma, çevreye duyarlı olarak üretim süreci belirlemiş, politikalarından ödün vermeyen bir anlayışa sahiptir. 130 bin dönüm arazi ile, 78,300 metrekare kapalı alanı ve bunun yanında 120 bin ton üretim kapasitesine sahiptir. İzmir’de faaliyetlerine devam ettiğini söyleyebiliriz.

Egepen Deceuninck

Egepen Deceuninck, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da aktif olarak üretime devam ediyor. Her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket, Türkiye’nin tüm bölgelerinde geniş bayi ağlarına sahiptir. Bu da kullanıcılarının herhangi bir zorluk çekmeden, ürün teslimatı konusunda sorun yaşamamasına yardımcı olur. Teknolojik gelişmeler ve yeni ürünler, Egepen’in en büyük kozlarıdır. Uygulamaları işletme eğitimleri, bayi eğitim seminerleri ve teknik yayınlar müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılar.

Egenpen Deceuninck, Hindistan’da yer alan deposu ile asya pazarına, Şili de yer alan deposu ile ise Amerika pazarına hitap etmektedir. Konforu her zaman için ilk planda tutan şirket, çevre dostu olması nedeniyle de ilgi ile karşılanır. Bunun yanında her gün büyüyen yapısı ile, Türkiye ekonomisine de can verdiğini ifade edebiliriz. Egepen Çankaya İstihdam açısından da bir çok firmanın önündedir. Bu da önemli gelişmeler olarak aktarılacak bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİLİ BİLGİ:   En güzel damar sözler

Deceuninck, 1937 senesinde Belçika’da kurulmuştur. Dünyanın en büyük 3 PVC üreticisi arasında gösterilmektedir. Sürekli kendini yenileyen firma, son teknolojik gelişmeleri takip eder ve pazara sunduğu ürünler ile her zaman öncü konumdadır. Deceuninck; Almanya, Rusya, Amerika, Belçika, Brezilya, Fransa, İngiltere, Almanya, Hindistan, Şili, Romanya Polonya, Türkiye’de bulun ofis ve fabrikaları ile yaygın bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor.

Şirket Türkiye’de Egepen Ankara ile ortaklık yaparak, hem kendisi hem de egepen için önemli bir adım atmıştır diyebiliriz. Uzun zamandır devam eden bu ortaklık, beraberinde gelişmelerin meydana gelmesine neden oldu. Bu gelişmeler sayesinde, ülke ekonomisinde önemli gelişmeler olduğunu rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Türkiye’nin her bölgesinde sahip olduğu teknik servis ve bayilikler ile Egepen Deceuninck fark yaratmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı