Kültür ve Sanat

Efsane Grup The Beatles’ın Filminden, İlk Fragman Geldi!

Bir zamanlar efsane olan ve şarkıları hala en çok dinlenenler, listesinde olan İngiliz müzik grubu The Beatles’ın filminden ilk fragman geldi. Efsane grubun yaşamış olduklarını anlatan belgesel filmi “The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years“ın fragmanı hayranlarını baya bir etkileyecek gibi.

beatles-filmi Efsane Grup The Beatles'ın Filminden, İlk Fragman Geldi!

Başta bir zamanlar demiştik! Ancak hala parçaları müzik platformlarında en çok dinlenen albümler listesinde…1960’lı yılların efsane İngiliz müzik grubu The Beatles‘ın yaşadıkları olayları ve yaşanmışlıklarını anlatan,”The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years” adıyla belgesel türünde çekilen filmin fragmanı yayınlandı.

The Beatles’ın, 1962-1966 yılları arasında düzenlediği turlara ve dünya gözünde edindiği başarıya odaklanacak olan belgeselde, grubun üyeleri John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr‘ın Liverpool The Cavern Club’daki ilk konserlerinden, San Francisco’daki son konserine kadar yaşananlar yer alacak.

İLGİLİ BİLGİ:
Kırklar Dağının Hikayesi (Suzan Suzi'nin Hikayesi)

Belgesel türündeki filmde,The Beatles’in toplum gözünde sosyal ve siyasi anlamda elde ettiği statüye ilişkin ipuçlarının da yer alacağı belirtiliyor.

Efsane grubun filminin yönetmeni ise; “Akıl Oyunları“, “Da Vinci Şifresi“, gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Oscarlı yönetmen Ron Howard.”The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years” adlı filmin prömiyeri 15 Eylül’de Londra’daki Leicester Meydanı’nda yapılacak.

Şu bilgiyi de sizlere aktaralım,filmin Türkiye’de ne zaman gösterime gireceği hakkında bilgi verilmemiştir. Tabi bu konuyla ilerleyen tarihlerde gelişmeler olduğunda MaksatBilgi’den yazacağız.

The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years Fargamanı


Kaynak
Shiftdelete
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı