E-Ticarette Neler Satabilirim?

Özellikle son dönemde yaşadığımız ve yaşamaya devam ettiğimiz pandemi süreciyle birlikte, e-ticaret sektörü büyük yol kat etti. Evimizdeki birçok ihtiyacımızı, kişisel ihtiyaçlarımız ve daha birçok kategorideki ihtiyaçlarımız, parmak hareketimizle, evimize kadar geliyor. Bu bir kolaylık ve sektörün ne kadar büyüdüğünün anlamıdır aslında. Girişimcilerin ise işi zorlaşıyor. Artık Pazar o kadar büyüdü ve çeşitlilik o kadar çok arttı ki, e-ticarette ne satabilirim diyen yani “internette ne satabilirim ?” diyen birçok girişimci arkadaşımız arayış içinde. İşte bu yazımda tam onlara göre olacak.

E-Ticarette Neler Satılabilir İpuçları 2021

Fikir önerilerine başlamadan önce hatırlatmam da fayda var. E-ticaret için her ne satarsanız satın ama rakipleriniz mutlaka olacaktır. Bunun için onlardan farklı olmaya çalışın. Güvenli olun, hızlı olun ve ne sattığınızı iyi gösterin. Bunun yanı sıra, sitenizde ulaşılabilir olun.

internette ne satarim

Doğrudan veya dolaylı rakiplerinizin işleyişlerine bir göz atın. Daha doğrusu iyice inceleyin. Daha iyi şartlar ve koşullar yaratmak için beyin fırtınası yapın. Birazdan size önereceğim kategorilerde de önemli olan koşulları göz ardı etmeyin;

  • Geçerlilik
  • Pazar araştırması
  • Hedef kitle analizi

Dekoratif ürünler ve dekorasyon gereçleri

internette ne satarim ev dekorasyon

En başta da dediğim gibi pandemi süreciyle alakalı olarak herkes evde ve herkes evde kaldığı sürece, şöyle bir evini bakıp neler yapmaya veya tamamlamaya çalıştığını gördük. Neye göre? Yapılan araştırmada; pandemi döneminde en çok satılan e-ticaret ürün kategorisi dekoratif ürünler ve ev dekorasyon gereçleri.

Telefon Kılıfları ve aksesuarları

internette ne satarim telefon kilifi

Teknoloji çağındayız ve itiraf edin yeni çıkan akıllı telefonlarımız her zamankinden daha iyi ve güzel. Bununla birlikte pahalı da. Binlerce lira verdik. Bu telefonları iyi bir şekilde muhafaza etmek gerek. Telefon kılıfları, cam filmleriyle güzel tasarımlarla oluşan bir girişim fena olmaz. Evet bu kategoride şuan yükselen bir trend. Ama trendi de yakalamak gerek.

Termos

internette ne satarim termos

Piknik veya bir seyahat halindeyken hemen yanı başımızda olacak olan sıcak / soğuk içeceğimizi korumak isteriz. Bu yüzden buna çözüm olan termoslarla ilgili internette ne satarım diyenler için bir alternatif.

Organik ürünler

Cilt, besin ve sağlık için şifa niyetine birçok organik ürün var. Bu kategoride birçok alanda girişiminiz olabilir.

Evcil hayvan ürünleri

İnsanların çoğu zaman bulunduğu yerlerde evcil hayvan ürünleri bulunmayabilir. Bu da aklınızda bir fikir olarak dursun. Hatta niyetliyseniz hemen başlayın derim.

Daha fazla öneri için

Daha birçok kategoride girişimciler için “internette ne satarım?” sorusuna yanıt verebilecek olan ve bu yazımda da bana kaynak olan https://blog.delbig.com ‘a ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu