Film Önerisi

Dünya Savaşı Z | Maksatbilgi Film İzle Önerisi

MB!COM FİLM ÖNERİSİ ;Dünya Savaşı Z ‘yi Mutlaka İzleyin!
dunya savasi z izle Dünya Savaşı Z | Maksatbilgi Film İzle Önerisi

Film Detayları :
MAKSATBİLGİ FİLM ÖNERİSİ PUANI : 6.0
IMDB Puanı: 7.4
Yapım: 2013 – ABD
Oyuncular: Brad Pitt , Mireille Enos , James Badge Dale , Ludi Boeken , Matthew Fox
Süre: 1 saat 56 dakika
Tür: Aksiyon, Dram, Korku
Yönetmen: Marc Forster
Senaryo: Drew Goddard

dunya savasi filmi izle sahneler Dünya Savaşı Z | Maksatbilgi Film İzle Önerisidunya savasi filmi izle sahneler2 Dünya Savaşı Z | Maksatbilgi Film İzle Önerisidunya savasi filmi izle sahneler3 Dünya Savaşı Z | Maksatbilgi Film İzle Önerisi
Filmin Konusu ve MB!COM Editör Yorumu : Film de Bilinmeyen bir virüs ile insanların vampir (zombi)lere dönüşmesi ve diğer insanları da yok etmesine , Bunların yanında bazı insanların bu virüse karşı ayakta kalıp çare veya nedenini aramasını konu alan bir film.Filmin baş rolünü oynayan brad pitt aynı zamanda da Filmin yapımcılığınıda üstlenmiştir.

Film Aslında sürükleyici ama bazı yerlerinde izleyicilerinde yorumlarını kattığında çok küçük detaylarla saçma bir filme dönüşebiliyor.Örneğin Bir sahnesinde ölülerin içinden geçerek bir ilacı almaya çalışırlar ama iki blok arasında da bir kapı vardır.Bence Havalandırma da vardır. 🙂 vs.

İLGİLİ BİLGİ:
2019'da Oscar'a Aday Olan Bütün Filmler

Sonuç olarak Biz arkadaşlarımızla izlediğimizde ve genel izleyici kalitesi istatistiklerine de baktığımızda kaliteli bir yapım seneryo da diğer zombi veya vampir filmlerinden çok farklı olduğu için ve sürükleyici aksiyon sahnelerinin bol olması nedeniyle bu filmi gerçekten de izledikten sonra pişman olmayacaksınız derim.

Türkçe Dublajlı Hd Fragman :

İyi Seyirler


Video Kaynağı : Youtube
MB!COM FİLM ÖNERİ EKİBİ.

 


Etiketler

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı