”hosting”
”Roket

Dream League Soccer 2020 Çıktı

”Forex”

Mobil cihaz oyunları her geçen gün gelişmekte ve artmaktadır. Mobil oyuncular da bu oyunlardan vazgeçebilmiş durumda değildir.

Mobil oyuncuların en çok tercih ettiği ve sevdiği spor oyunlarından birisi olan futbol oyunlarıdır. Oyuncular futbol oyunları sayesinde futbol heyecanını doruk noktalarda yaşamaktadır.

Dream League Soccer 2020 Çıktı

En çok sevilen futbol oyunlarından birisi de First Touch Games’in geliştirdiği, Dream League Soccer serisidir. Bu oyun sayesinde oyuncular, istedikleri takımları seçip, alt liglerden başlayarak üst liglere çıkmakta ve yıldız oyuncular transfer edebilmektedir.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bununla birlikte First Touch Games, oyunun yeniş serisi olan Dream League Soccer 2020 apk indir oyununu geliştirdi. Haliyle kullanıcılar da bu oyuna oldukça ilgi göstermekte ve cihazına indirmek istemekte.

Yeni Seride Neler Değişti

Dream League Soccer 2020 apk, önceki sürüme göre birçok değişiklik gösterdi. Tabi bunun yanında geliştirmeler de mevcut olmakta.

Dream League Soccer 2020 oyununda, en güncel takımlar ve en güncel futbolcular bulunmaktadır. Bu sayede oyuncular, oyun oynarken takımların ve oyuncuların günümüzdeki durumuna göre oyun oynama keyfini yaşayacaklar.

Yeni versiyonla birlikte grafik kalitesi de 1080p’ye yükseltildi. Grafik kalitesinin artmasıyla oyun zevki de bir hayli artmış durumda.

Yeni arayüz tasarımının eklenmesiyle, oyunda değişiklikler yaşandı. Örneğin, oyuncu kartı arka planı, ilan panosu gibi özellikler eklenmiş oldu.

Oyuna yeni eklenen sesler ise, oyun zevkini oldukça arttırıyor. Yeni oyun içi şarkısı gibi eklemeler heyecanı daha da arttırmakta.

Oyun içerisindeki önemli anları kaydetmek de mümkün. Güzel anları, ince anları veya güzel pozisyonları 360 derece kaydederek, tekrar tekrar izleyebilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

Nasıl İndirilir?

Henüz ülkemizde yayınlanmadığı için oyunu indirmek zorlayıcı olabiliyor. Bu nedenle indirebilmek için, apk oyun indirmeniz gerekmektedir. Bu apk mod oldukça güvenli ve kolaydır.

Apk oyun indirdiğinizde ise daha fazla özelliğe sahip olacaksınız. Sınırsız para hileli versiyon, güncel Türkiye modu gibi birçok eklemeler bulunmaktadır.

Dream League Soccer 2020’yi apk olarak indirerek, hiçbir sorun yaşamadan oynayabilir, tüm geliştirmelerden ve eklentilerden yararlanarak hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz.

o.indir.net sitesinde, en güncel, en kaliteli ve en güvenilir apk’ları bulabilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yalnızca oyunlar için değil birçok uygulamanın apk versiyonları bulunmaktadır. Dilediğiniz her uygulamayı buradan apk olarak indirebilir ve gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu