”hosting”

Dostlarınızı Loyal Friend’e Emanet Edin, Gözünüz Arkada Kalmasın !

”Forex”

Köpek eğitimi, beslenmesi ve bakımı noktasında alanında uzmanlaşan profesyonel personelimiz, dostlarımızın konforu dikkate alınarak tasarlanan eğitim ve beslenme alanlarımız ile dostlarımıza sahiplerinin yokluğunu mümkün ölçüde hissettirmeye çalışıyor, üstün ve çok yönlü hizmet yelpazemiz ile onları güvenilir, eğlenceli ve gelişimlerine yardımcı olacak bir köpek oteli içerisinde misafir etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Dostlarınızı Loyal Friend’e Emanet Edin, Gözünüz Arkada Kalmasın !

Köpek Oteli

Siz de işe gittiğinizde ya da dışarı çıktığınızda köpeğinizi merak ediyorsunuzdur. Ne yapıyor iyi mi eğleniyor mu gibi sorular aklınızın bir köşesinde her zaman bulunuyor. loyalfriend.com.tr ise sizi bu soruları düşünmekten kurtarıyor. Köpek oteli olarak hizmet veren sitenin hizmetlerine gelin bir göz atalım.

Günümüz dünyasında insanların minik dostlarımızla olan ilişkisi biraz daha kuvvetli olmaya başladı. Hayatımızın her döneminde yanımızda olan küçük dostlarımızın mutluluğu ve rahatlığı için bir şeyler yapabilmek bizim için de çok önemli bir hale gelmiş bulunuyor. 

İLGİLİ İÇERİKLER

Dostlarınızı Loyal Friend’e Emanet Edin, Gözünüz Arkada Kalmasın !

Köpek Kreşi

İş veya başka şeyler dolayısıyla evde olmadığınız vakitlerde minik dostlarımızın sosyal çevreden ve yaşamdan uzak kalmaması için tasarladığımız köpek kreşi sistemiyle yokluğunuzu fark ettirmemeye çalışıyoruz. Her türlü problemleriyle ilgilendiğimiz bir yer olan köpek kreşinde sizlerin minik dostumuzun çözümleyemediğiniz psikolojik sorunları, eğitimleri ve gelişimleri konusunda yardımcı oluyoruz. 

  • Tuvalet eğitimini nasıl veriyorsunuz?

Dostlarınızı Loyal Friend’e Emanet Edin, Gözünüz Arkada Kalmasın !

Köpek Eğitimi

Alanında uzman olan eğitmenlerimiz ve dostlarımızın eğitimine rahatça devam edebileceği şekilde tasarlanmış olan eğitim sahalarıyla minik dostlarımızın eğitimine ne kadar önem verdiğimizi göstermek istiyoruz. Dostlarımızı sosyal yaşama hazırlayarak daha güzel bir hayat sürmelerini sağlıyor ve uzun süre birlikte kalmanıza yardım etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

  • Köpeğim sosyal yaşama ayak uydurabilecek mi? 

Nakil Hizmeti

Verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak isteyen ama kendine özel aracı bulunmadığı için minik dostlarını getiremeyenler için Nakil Hizmeti servisini kurduk. Sizden teslim aldığımız andan itibaren hijyenik arabalar ve işinde uzman personelimiz ile nakil hizmeti sağlıyoruz. Evcil arkadaşlarımızın kaliteli ve başarılı hizmetlerimizle tanışmasını bekliyoruz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu