Devon Windsor

instagram takipçi hilesi

Devon Windsor Kimdir Resimleri 15

Tam adı: Devon Elizabeth Windsor
Doğum tarihi: 7 Mart 1994
Doğum yeri: St. Louis, Missouri, ABD
Boyu: 1,80 m
Ailesi:  Lisa Windsor, Charles Windsor
Eşi: Johnny Barbara (18 Kasım 2019’da evlendiler)
Mesleği: Model, Oyuncu
Aktif Yılları: 2013 yılından bu yana
Resmi web sitesi: devonwindsor.com
imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Devon Windsor kimdir? Devon Windsor, bugün evlendiği milyarder Johnny Barbara ile 3 gün 3 gece yapacakları düğünü dolayısıyla çok konuşulurken ben de biyografisini yapayım dedim. İşte Victoria’s Secret Devon Windsor’unn biyografisi.

Devon Windsor, 7 Mart 1994 yılında St. Louis, Missouri, Amerika Birleşik Devletlerinde dünyaya gelmiştir. Devon Windsor, en çok adını duyuran olayı ise 2015 yılında modelliğin zirvesi olan Victoria’s Secret kanadını takmasıyladır.

2013 yılına kadar defilelerde boy gösteren Windson, pek fazla tanınmıyordu. Ta ki modeliğin zirvesi olan makam Victoria’s secret modeli oluncaya kadar. Bu süreden sonra pek çok modellik teklifi aldı. Bir çok dergiye fotoğraf çektirdi ve bir çok kez de gündem oldu.

Devon Windsor,Kendi adını taşıyan mayo ve bikini markasını yarattı. Yukarıdan resmi web sitesiden bakabilirsiniz. Sanal alışveriş dünyasına giren ve kendi adını taşıyan ürünlerinin satışına başladı.

Devon Windsor, her sene düzenlenen Victoria’s Secret defilesine 2015 yılında da çıktı ve o defilede adını herkese duyurdu. O anda itibaren daha çok tanınmasının yanı sıra modelliğinin dışında oyunculuk teklifi de aldı.

2017 yılında Devon Windsor , 99. Blok adlı filmde Jill karakterine hayat vererek, ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Keza daha öncesinde televizyon programlarında yer almıştı.

Ok! TV magazin ve yaşam kanalında yer aldığı programlar la da tanınırlığını arttırdı. Model Squad adlı televizyon programıyla da sıkça gündem oldu. Etam Live Show 2019 adlı televizyon model programında yer aldı.

Devon Windsor, 2013 yılından 2018 yılına kadar olan bütün Victoria’s Secret defilelerinde kanatlarını taktı.

Devon Windsor, instagram hesabında bir çok güze pozuyla herkesin beğenisini almaya devam ediyor. 18 Kasım 2019 tarihinde 3 gün 3 gece düzenlenen düğünle Avusturalya’lı tekstil milyarderi Johnny Barbara ile dünya evine girdi.

Modelliğinin zirvesinde olan güzel yıldız, gelecekte sadece model olarak değil oyuncu olarak da karşımıza çıkacağından eminim. Modellik, oyunculuğunun  yanı sıra, bir iş kadını ve kendi markasını taşıyan mayo ve bikini alış veriş markasıyla gelecekte yine çok kez gündem olacaktır. En güncel haliyle biyografisi burada!

Devon Windsor’un Filmleri 

  1. 99. Blok – Jill (Film)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=7fWZmBfUoEU

Fotoğrafları

Kaynak
Youtube Araması

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu