blank
blank

Dermaroller En Kaliteli Nereden Satın Alınır ?

blank

Dermaroller yüz, saç ve vücut bölgelerinde ileri seviye cilt bakımı için kullanılan mikro iğnelere sahip bir cilt bakım aparatıdır. Başlı başına bir cilt bakım aleti olan dermaroller ürünü özellikle bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilimektedir. Yüz bölgesinde ki problemler için kullanılan dermaroller ürünü akne , kırışıklık, skar, sarkma, leke vb. cilt problemleri için oldukça tedavi edici bir üründür. Ayrıca tedavi ediciliğinin yanı sıra serumlarım cilt altına enjektesinde büyük rol oynamaktadır.

Açılan mikro kanallardan yüz, saç ve vücut bölgeleri için kullanılan serumların cilt altına kolaylıkla geçmesinde büyük rol oynar. Ürünler genel itibariyle titanyum ve paslanmaz çelik olarak çeşitlendirilir özellikle yüz ve saç bölgesinde titanyum versiyonu kullanılmaktadır. öncelikli olarak titanyum versiyonu tercih edilmektedir. İğnelerinin daha etkin bir şekilde sivriltilmesi acıyı minimize etmektedir. Bu sebeplerden dolayı genel olarak titanyum versiyonu hem sağlık açısından hemde acı eşiği anlamında en çok tercih edilen model olarak öne çıkmaktadır.

Kullanıcılar şunu da okudu:
Bu Cilt Bakım Maskeleri İle Kışın Bile Yüzünüz Mükemmel Kalacak

Dermaroller Nasıl Kullanılır ?

Dermaroller ürünü genel olarak traş bıçağı gibi bir yapıya sahiptir. Uzun bir sap kısmının ucunda mikro iğnelerde donatılmış tambur bulunmaktadır. Sap kısmı plastik ve iğne kısımları kaliteli metalden oluşmaktadır. Dermaroller kullanımı kolay ve konforlu bir işlemdir. Yüz bölgesindeki kullanımı yüz’ü bölgelere ayırarak yapılmalıdır. Yanaklar, alın, elmacık kemiği, kaz ayağı ve gıdı şeklinde kategorize edilebilir. Bu bölgelerde herhangi bir sıra önemi yoktur. İşlem yüz’ün ufak parçalara ayrılarak yapılması esastır. İşlem tarama yoluyla yapılır artı şeklinde tarama yapıldıktan sonra bir sonraki bölgeye geçilerek sırayla tüm bölgeler yapılmalıdır.

Kullanıcılar şunu da okudu:
Göz Altı Morlukları İçin Kolay Yöntemler

Dermaroller En Kaliteli Nereden Satın Alınır ?

Seans Aralıkları Nasıl Olmalıdır ?

İşlemde seans aralıkları cildin durumuna ve problemin şiddetine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir çünkü buna bağlı olarak da iğne uzunlukları belirlenecek ve seans başlatılacaktır. Örnek vermek gerekirse 30’lu yaşlarda baş gösteren kırışıklık problemi için 1.0mm ölçüsü ideal olarak söylenebilir. Dermaroller ürününde yeni başladım daha düşük iğne uzunluğu kullanayım gibi düşünceler size ve cildinize herhangi bir sonuç vermeyecektir. Dermaroller ürünleri problemine uygun iğne ölçüsü ne zaman kullanılmaya başlanırsa başlansın mutlaka doğru ölçü olarak seçilmelidir. Yukarda bahsettiğimiz problem ve iğne ölçüsü için 8 seans hafta 1 seans olacak şekilde kullanılabilir. Bu probleminize kısa sürede cevap verirken aynı zamanda sizi gereksiz seanslardan da kurtaracaktır.

Kullanıcılar şunu da okudu:
Aseton Olmadan Oje Çıkarmanın Yolları

Serum Kullanımı Nasıl Olmalı ?

Dermaroller serum ile alakalı birçok gereksiz bilgi internette ve uzman olmayan kişilerden duymuş olmalısınız. Serum genel anlamda amacına uygun bir şekilde kullanıldığından cildinize harika sonuçlar veren ciddi bir cilt bakım sıvısıdır. Cildinizin eksikliğini hissettiği bazı maddeleri derma roller yardımı ile cilt altına vermeniz problemleminizi kısa sürede çözmeniz demektir. Derma roller’a uygun serumlar cilt altına geçmeye hazır steril serumlar olmalıdır. Krem, Yağ ve cilt altına değilde topikal olarak kullanılması önerilen serumlar iğneli işlemlere uygun kesinlikle değildir. Bu işlemlerde eğer uygun bir serum kullanılmaz ise yüzeyden derma roller ile yapılan işlemde serum cilt altında ödeme sebebiyet verecektir.

Kullanıcılar şunu da okudu:
Makyajsız Güzel Görünmek!

Korkulacak bir durum değildir fakat herhangi bir yararı da kalmayacaktır. Uygun serumlar, kremler ve yağlar bu işlemler için uygun ölçüde kullanılmalıdır. Doz aşımı vb. problemlerde cilde fayda sağlamak yerine daha kötü sonuçlar ile karşılaşmasına sebebiyet verecektir. Yüzeysel işlemlere uygun ürünler cilt altına kesinlikle verilmemelidir. Örneğin yüz bölgesinde ortalama tüm yüz için 2ml. kadar bir serum derma roller ile uygulanarak işlem tamamlanmalıdır. Boyun ve dekolte bölgesi içinde 2ml kadar bir ürün yeterli olurken vücut gibi geniş yüzeylerde mutlaka 5ml ve üstü ölçüde ürün kullanılması fayda sağlayacaktır. Bu tip işlemler için herhangi bir bilginiz yok ise 0216 451 99 00 no’lu hattan bilgi almanızı önemle rica ederiz.

Dermaroller En Kaliteli Nereden Satın Alınır ?

Peki Dermaroller Nereden Alınır ?

Cosmodeep olarak 2009 yılından bu zamana kadar dermaroller ve mikro iğneleme kategorisinde hizmet vermekteyiz. Firmamız bu konuda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile siz değerli müşterilerimiz için en doğru tercih olacaktır. Probleminize ve cildinize uygun dermaroller çeşitlerinin yanı sıra bu ürünlere uygun serum çeşitleri de sizler için itina ile üretilmiş ve kullanımınıza sunulmuştur. Düşük maliyetli ve kaliteli ürün vizyonumuzu bozmayarak e-ticaret aksiyonun da sizlere hizmet vermekteyiz.

Kullanıcılar şunu da okudu:
Saç Botoksu Nedir? 7 Maddede Nasıl Uygulanır?
avatar
  Abone ol  
Bildir
Ayrıca bakabileceğiniz bilgi
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı