Keşfet

Demirdöküm Servis Merkezi

Isıtma sektöründeki en kaliteli ürün portföylerinden birisine imza atan Demirdöküm firması, yıllara meydan okuyan dayanıklı ürünler tasarlamaktadır. Evlerde ısıtma ihtiyaçlarına çözüm üretmek için tercih edilen ürünler arasında üst sırada yer alan Demirdöküm kombi ve klima sistemleri, tüketicileri memnun eden son teknoloji cihazlardır. Isıtma ve soğutma sektörünün lider markalarından birisi olan Demirdöküm, kullanıcı memnuniyetlerinde üst sıralarda yer alan ürünlere sahiptir.

Demirdöküm Servis Merkezi
Demirdöküm servis ekiplerimiz, zaman içerisinde eskiyen ve buna paralel olarak arızalanan cihazlarınıza tamir ve bakım hizmeti vermektedir.
Demirdöküm kombi ve klima gibi cihazlarınızın servis hizmetini sunan firmamız, konusunda deneyimli personellerle uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir.
Demirdöküm ürünlerinizin arızalanmaması için sunduğumuz düzenli bakım hizmetimizle cihazların ilk günkü verimliliğini korumasını sağlayabilirsiniz. Geniş bir perspektifte sunduğumuz hizmetimizle ısınma sorununuzu en kısa sürede çözebilir, yaz aylarınızı klimanızdan mahrum kalmadan geçirebilirsiniz.
Demirdöküm servis hizmetimiz, bizi aramanızın ardından adresinize gelerek cihazınızın arızasını tespit edecek ve onay vermenizle birlikte tamir işlemine başlayacaktır. Cihazınız eğer yerinde tamir edilebiliyorsa yerinde, eğer yerinde tamir edilemiyorsa sökülerek firmamız bünyesinde tamir işlemi gerçekleştirilecektir.
444 78 56 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz üzerinden cihazlarınıza ilişkin bilgi alabileceğiniz gibi bakım hizmetimiz konusunda da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine kaliteli servis hizmetimizle ulaşabiliyoruz. Bizi arayarak alacağınız Demirdöküm servis hizmetiyle en kısa sürede sorununuz giderilecek ve cihazınız yüksek performansla çalışmaya başlayacaktır.
Web: http://www.demirdokumservis.co

Faydaları Nelerdir Sitesi Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı