Hosting

(Çözüldü) Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

Google News

Sosyal medya kullanıcısı her geçen gün daha çok artıyor. Bununla birlikte kullanıcıların bu platformlarda geçirdiği sürede, buna paralel olarak artmaktadır. Hele ki geçirdiğimiz şu zor günlerde, hayatımızın büyük kısmını evde geçiriyoruz. Bu yüzden de özellikle, sosyal medyada daha çok vakit geçiyoruz. Hal böyle olunca, bu platformlarda büyük de olsa, bazen aşırı yüklenmeden dolayı hatalar oluşabiliyor. Kullanıcıların en çok şikayetçi olduğu problemlerden biri ise instagram akış yenilenemedi hatasıdır. Peki instagram akış yenilenemedi hatası nasıl çözülür? İşte bütün detaylar bu yazımda…

instagram akis yenilenemedi hatasi

Instagram Akış Yenilenemedi Hatasının Çözümü

Telefon modeliniz ne olursa olsun, istersen en yüksek akıllı telefon olsun bu problem her telefon markasında yaşanmaktadır. Yani iPhone’da veya Android telefonlar olmaksızın bu problem oluşmaktadır. Bağlantınızı kontrol edin ya da hiçbir hata mesajı vermeden akış yenilenemiyor.

Peki akış nedir?

Akış instagram’da parmağınızla, aşağı doğru çektiğinizde yeni gönderilerin gelmemesi yani instagram’ın güncel, son yeni postları size göstermemesi durumudur. Bu durum internetin olmadığında ve %90’ı ise aşırı yoğunluğundan dolayı instagram’dan, sunucularından kaynaklanmaktadır.

Çözümü nedir?

Birazdan aşağıdaki çözümlerim genelde bölgesel sorunlar içindir. Eğer sorun tamamen global ise bu çözümler işe yaramayacaktır. Aşağıdaki adımları sırasıyla deneyin:

İlgili İçerikler
  1. Telefonunuzu kapatın ve biraz bekleyin. Sonrasında telefonunuzu açın ve deneyin.
  2. Mümkünse, farklı ağlardan deneyerek, akış yenileme işlemini yapın.
  3. Anasayfadan, prfofilinize bakın ve gönderilerinizden bir kaçına bakın ve ardından tekrar anasayfasına gelerek aşağı doğru kaydırın (akış yenileme işlemi yapın) .
  4. Eğer sorun devam ediyorsa, profilinize gelin ve ayarlara girin (Çark işaretine tıklayın). Buradan Sorun bildir ‘e tıklayın.

Yukarıdaki adımlar bölgesel durumlarda sonuç veren çözümlerdir. Eğer yine yukarıda da bahsettiğim gibi sorun global ise yani bütün dünyada bu sorun yaşanıyorsa, sorun çözülene kadar beklemelisiniz.

Daha fazlası için

Bu yazımda bana kaynak olan teknolojihaber.net adlı siteye bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca, en çok sorgulanan; tik tok iletişim, instagram engel nasıl kaldırılır? sorunlarınız için de çözümler mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir