blank

Corona Virüsü Ortam Dezenfeksiyonu

Abone olblank
blank

Öncelikli olarak Çin’de başlayan, daha sonra Dünya geneline yayılan Corona virüsü Covid 19 ülkemiz illerinde de görülmeye başlandı. Özellikle İstanbul, en riskli illerimiz arasında yer alıyor. Nüfusun yoğun olduğu bu ilimizde kalabalık yerlerde bulunmak, sosyal mesafeyi korumamak oldukça riskli bir durum. Mümkün olduğunca dışarı çıkmamak, kendimiz için alabileceğimiz iyi bir çözümdür.

Her ne kadar 65 yaş üstü kişilerin sokağa çıkma yasağı bulunsa da ve genç yaştaki kişilerde ölüm oranı düşük olsa da bu bize ya da çevremizden herhangi bir kişiye virüsün zararının dokunmayacağı anlamına gelmiyor. Mümkün olan en iyi şekilde dikkat etmemiz gerektiğini asla unutmamalıyız. Ellerimizi 20-30 saniye arasında sabunlu su ile yıkamamız da son derece önemlidir.

Corona Virüsü Ortam Dezenfeksiyonu

Virüsün çevreye yayılımını önlemek adına corona virüsü ortam dezenfeksiyonu önemli bir faktördür. Dezenfeksiyon hizmetlerinden faydalanabilmek adına tercih edilebilecek firmalardan bir tanesi de Tekdezvip olarak bilinmektedir. Özel giyimli, alanında uzman kişiler, istenilen ortamın uygun bir şekilde dezenfekte işlemini sağlamaktadır.

Dezenfekte işlemleri ile birlikte ortamda yer alan, gözlerimiz ile göremediğimiz pek çok zararlı bakteri, mantar grupları yok edilebilir. Özellikle toplu taşıma araçlarda, sürekli kullanılan alanlarda Corona virüs ortam dezenfekte hizmetlerinden belirli periyotlar halinde faydalanmak son derece önemlidir. Eğer ortam dezenfeksiyonu hizmeti almak isterseniz tekdezvip.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Tekdezvip.com yetkilendirilmiş, izin belgelerine sahip olan güvenilir bir firmadır. Halk otobüsü dezenfeksiyonu, uçak dezenfeksiyonu, toplu taşıma araçları dezenfeksiyonu, kapalı alan dezenfeksiyonu, açık alan dezenfeksiyonu gibi tüm konularda kendileri ile iletişime geçilerek hizmet alınabilir. Detaylar ve iletişim bilgileri tekdezvip.com adresinde sizleri bekliyor.

Ortam Dezenfeksiyonu / Tekdezvip.com

Ortam dezenfeksiyonu nedir? Ortam dezenfeksiyonu ile birlikte ortamda yer alan bakteri, mantar gibi zararlılara farklı kişilerin temas etmesi engellenir. Ortam zararlı canlılardan arınır. Dezenfeksiyon esnasında kullanılacak olan kimyasal maddelerin seçimi son derece önemli bir faktördür. İyi bir ortam dezenfeksiyonu için tekdezvip tercih edilebilir.

Corona Virüsü Ortam Dezenfeksiyonu

 

Ortam dezenfeksiyonunda dezenfekte edilecek ortamın durumuna göre uygun dezenfektan seçimi yapılmalı, dezenfektanın yoğunluğu uygun şekilde ayarlanmalıdır. Bu yoğunluğun standartların çok altında olması durumunda dezenfeksiyon işlemleri yeteri kadar yapılmamış sayılır. Özellikle Corona virüsü ortam dezenfeksiyonu konusunda bu duruma daha da dikkat edilmelidir.

Tekdezvip.com ortam dezenfeksiyonu, Corona virüs ortam dezenfekte konusunda tercih edilebilecek en başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Size uygun randevu tarihini belirlemek, sunulan hizmetlerden kolay bir şekilde faydalanabilmek adına tekdezvip.com üzerinde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

 

avatar
1 Yorum konuları
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazanlar
Aykut Aydın Son yorum yazarları
  Abone ol  
En yeni En eski En çok oylananlar
Bildir
Aykut Aydın
Ziyaretçi
Aykut Aydın

Ortam dezenfeksiyonu konusunda son derece faydalı açıklama olmuş. Kendilerini daha önceden tanıyorum. Son derece başarılı bir firma.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı