blank
blank

Çocuklar İçin Alternatif Tabletler

Abone olblank
blank

Çocuklar İçin Alternatif Tabletler

Dünyanın, bir salgın hedefinin haline gelmesiyle beraber evlerimize kapanarak sıkıcı günler geçiriyoruz. Ebeveynler olarak sıkılmaya bir çözüm bulsak da, aynı durum maalesef çocuklarımız için geçerli olmayabiliyor. Teknolojinin her an geliştiği dünyamızda, çocuklar için alternatif tablet modellerini sizler için sıraladık. Çocuklarınıza alternatif bir tablet bilgisayar alarak, kısa süreli de olsa onların sıkıntısını giderebilirsiniz. Peki, çocuklarımız için satın alacağımız maliyeti düşük ve performanslı tablet modelleri hangileridir?

Samsung Galaxy Tab A 8.4

Akıllı telefon, akıllı televizyon ve tüm teknoloji ürünlerinde büyük başarı gösteren Samsung’un Galaxy Tab A 8.4 serisini çocuklarınız için önerebiliriz.

8.4 inç boyutunda bir ekran genişliğine sahip olan tablet modelinde çocuklarınız daha geniş ekranda rahat videolar izleyebilecek ve oyunlar oynayabilecek. Ayrıca bu tablet modelinde çocuklar için güvenilir bir çevrimiçi ortam oluşturmak da mümkün. Samsung Kids desteği sayesinde çocuklarınızı takip edebilecek ve onları zararlı yazılımlardan da koruyabileceksiniz.

İLGİLİ BİLGİ:   Oppo Reno 3 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Apple iPad Mini 5

300 gram ağırlığıyla hafif ve zarif bir tablet olan iPad Mini 5 tableti, genellikle okul tableti olarak da bilinir. 7.9 inç genişliğinde bir ekranla yine tüm oyunları geniş bir ekranda oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Apple Pencıl desteğine de ev sahipliği yapan tabletin çocuklarınız için teknoloji harikası bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Tıpkı Samsung modellerinde olduğu gibi çocuklarınızı izleyebiliyor, işlem kısıtlama işlemini uygulayabiliyorsunuz. Bu sayede çok daha güvenilir bir çevrimiçi ortam oluşuyor ve sizin de içiniz rahat ediyor.

Kusursuz bir oyun deneyimine ev sahipliği yapan iPad Mini 5 modeli, tüm IOS oyunlarının da yüksek çözünürlükte oynayabilme imkanı sunuyor.

Apple iPad 10.2

Tablet seçiminde genellikle ekran boyutunun büyüklüğüne dikkat edildiği için, Apple iPad 10.2 modeli de büyük ekran sevenler için rahatlıkla tercih edilebilir. Yeni çıkan ve son sürümü bulunan online oyunları dahi asla donmadan oynatabilen modelin 10.2 inç ekran boyutu bulunuyor. Ayrıca iPad 10.2 modeli, 483 gramlık bir ağırlığa sahip.

İLGİLİ BİLGİ:   Kablosuz Ağınızı Kimlerin Kullandığını Nasıl Öğrenirsiniz?

Amazon Fire HD 10

İsminden dolayı birçok kullanıcı tarafından tercih edilmeyen Amazon Fire HD 10 modeli, tam bir fiyat performans ürünüdür diyebiliriz. 2 GB ram kapasitesiyle en minimum sesle çalışmayı başaran cihazın 10 inç ekran boyutu bulunuyor. Çocuk dostu içeriğe sahip olmakla da bilinen modelde, uygulamalar Google Play Store üzerinden indirilemiyor. Çünkü ürünün kendi mağazası bulunuyor ve mağazada da genellikle çocuk dostu uygulamalar yer alıyor.

Ram seviyesinin düşük olmasıyla beraber birçok kullanıcı, bu cihazın bir oyun tableti olamayacağını düşünse de Fire HD 10 modeli bu düşünceleri boşa çıkartıyor ve kullanıcılara harika bir oyun deneyimi sunuyor.

Teknolojinin ilerlemesiyle ve içine bulunduğumuz durumla beraber çocuklarınıza teknoloji harikası bir tablet satın alarak can sıkıntılarının önüne geçebilir, güvenli çevrimiçi ortamlarla beraber çocuklarınızın dışarı çıkmasını önleyebilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:   En İyi ve En Güvenilir Antivirüs Programı Hangisi (2018)

Kaynak: https://www.bilgiyazar.net/teknoloji/

blank
avatar
  Subscribe  
Bildir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı