Keşfet

Çiğli Arçelik Servisi

Arçelik markalı beyaz eşyalar ülkemizde çok sıklıkla kullanılan beyaz eşyalardır. Neredeyse beyaz eşya denildiğinde akla en önce gelen marka olan Arçelik sağlam ve kaliteli malzemeli beyaz eşyalar üretmek ile ünlü bir firmadır. Uzun süre kullanmaya dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile oluşturmuş olduğu beyaz eşyalar dayanıklı olması ile ünlüdür. Fakat ne kadar dayanıklı olursa olsun kullanıcı hatası ve uzun süre kullanma nedeni ile beyaz eşyalarda arıza görülebilir.

Beyaz eşyaların arızalarında kesinlikle bilgi sahibi olmayan kişiler müdahale göstermemesi gereklidir. Zira beyaz eşyaların tamirleri karmaşık olduğu için beyaz eşyalar bu hususta bilgisi olmayan kişiler tarafından tamir edildiğinde daha fazla arıza çıkartabilirler. Güvenli bir arıza giderme işlemi için Bornova Arçelik Servisi olarak sizlere destek olmaktayız. İzmir merkez ve çevre ilçelerden 0232 271 71 15 numaralı telefonu arayarak bizden destek alabilirsiniz. Beyaz eşyaların günümüzde en fazla kullanılanlarından olan çamaşır makinesi, dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak ve mikrodalga fırın arızaları birbirinden farklı değişim göstermektedir. Son zamanlarda doğalgaz kullanımı ile birlikte yoğun olarak kullanılmaya başlayan kombilerin diğer beyaz eşyalara göre arızaları biraz daha farklıdır.

İLGİLİ BİLGİ:
Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Çiğli Arçelik Servisi

Kombi arızalarının diğer beyaz eşyalardan daha farklı ve daha tehlikeli olmasındaki neden kombilerin diğer beyaz eşyalara göre su, elektrik bir de gaz ile çalışmasıdır. Gaz ve elektriğin yan yana geldiğinde yanlış bir adım ile birlikte tehlike çıkartması da muhtemel hale gelmektedir. Kombi arızalarında bu hususta bilgisi olmayan kişiler kesinlikle kombi arızalarına müdahale etmemeleri gerekmektedir.

Kombi arızaları nedir? Kombide hangi arızalar görüldüğünde mutlaka kombi arıza servisi aranması gereklidir? Çiğli Arçelik Servisi olarak kombilerde görülen arızalar; kombiden su damlaması, kombinin çok sesli çalışması, kombi içinden aralıklı süreçlerde patlama sesi gelmesi, kombinin pilotunun yanmaması, kombi pilotu yandığı halde kombinin aktif hale gelerek ısı sağlayıcısı olarak kullanılamaması, kombi yandığı halde kalorifer peteklerinin üst kısmı ısınarak alt kısmının ısınmaması gibi arızalar kombilerde görülebilir. bu arızalardan birisi veya bir kaçı görüldüğünde mutlaka servis çağırmak gereklidir.

İLGİLİ BİLGİ:
Broşür Özellikleri ve Broşür Baskısı

 

İçeriğimizi Değerlendirin!

/5 Oy


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı