blank

Çift Saat Anlamları

Abone olblank
blank

Saat, zamanı ölçmek buna bağlı olarak hayatı idame ettirmek için oldukça önemli bir ürün. Saat günümüzde sadece zaman ölçme özelliğinden sıyrılarak farklı anlamlar ifade eder hale dönüşmüş. Şimdi saatin hangi anlamlarda kullanıldığını ve kişiye nasıl bir mesaj verdiğinden bahsedelim ama öncesinde bu anlamların kesinlikle gerçek olmadığını belirtmekte fayda var.

Çift Saat Anlamları

*”01,01″ Seni seviyorum anlamına geliyor. Eğer saatinize baktığınızda bu rakamları görüyorsanız sevdiğiniz kişinin sizi çok sevdiği anlamına geliyor.

*”02,02″ Senden hoşlanıyor anlamına geliyor. Gece yarısı uyumayıp saate bakıyorsanız sizden hoşlanan birinin mevcut olduğunu bilmelisiniz.

*”03,03″ Aşık olmaya başlıyor. Bu cümledeki özne tabi ki sizsiniz. Kişi sizden yavaş yavaş elektrik alıyor ve aşk gemileri suda ilerlemeye başlıyor demek.

*”04,04″ Seni çok seviyor. Bu saat kombinine denk gelmek biraz zor olsa da denk geldiğinizi varsayalım. O halde karşı tarafın sizi çok sevdiğini bilmelisiniz.

11 11 Anlamı : Sana sürpriz bir hediyesi var. Şuanda sana nasıl bir hediye alsam diye düşünüyor olabilir.

*”05,05″ Senden nefret ediyor. Evet sabahın köründe uyanıp saate baktınız ve bu rakam kombinine denk geldiniz. Ne yazık ki bu rakamlar karşı tarafından sizden çok nefret ettiği anlamına geliyor.

*”06,06″ Kötü bir gün. Sabahın altısı derler ya işte tam da o andasınız. Rakamların denk gelmesi kötü bir gün geçireceğinize veya kötü hissedeceğiniz anlamına geliyor.

*”07,07″ Seni sevmeye çalışıyor. Rakam kombini karşı tarafın çaba harcadığını ve sizi sevmek için uğraştığını gösteriyor.

Günümüzde saat anlamları bu şekilde karşımıza çıkıyor. Ancak bu bahsettiğimiz çift saat anlamları bir rivayete göre tasarlanmış ve kişinin ümitlenmesine sebep oluyor. Saat anlamlarının tamamen gerçeği yansıtmadığını bilmelisiniz.

avatar
  Abone ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı