Keşfet

Buz Lazer İle Tüylere Son

İstenmeyen tüyler her insan için sorun teşkil edebiliyor. Görüntü estetiğini önemli ölçüde bozan tüylerden hızlı bir şekilde kurtulmak isteyen insanlar buz lazer epilasyon tedavilerimizden yararlanıyor. . Lazer sayesinde belli bir süre sonra tüyler tamamen azalarak yok olma aşamasına geliyor. Ancak lazer epilasyon tedavisinde de belli bölgelerde tüylerin bitmemesi gibi bir durum söz konusu. Özellikle özel bölgede ortaya çıkan tüylerin tamamen temizlenmesi mümkün olmayabiliyor. Islak bölge olması nedeniyle sürekli beslenen kıl kökleri lazere karşı diğer bölgelerden daha dirençli çıkabiliyor. Buz lazer İzmir tedavisi sayesinde yok olması mümkün olmayan tüylerden de kısa bir süre içerisinde kurtulma şansınız oluyor. Normal epilasyona göre iki kat etkisi bulunan buz lazer artık insanların ilk tercihi haline geldi.

İLGİLİ BİLGİ:
Kendi İşini Kurmak İsteyenler İçin İş Fikirleri - Bayilikler

Buz Lazer İle Tüylere Son

Buz Lazer Tedavisi Etkili Midir?


Buz lazer yaptırmayı tercih eden insanların çok iyi sonuçlar aldıkları ortada olan bir durumdur. İstenmeyen tüylerin tamamen yok olması için buz lazer İzmir tedavisi uygulamalarımız sonucunda alacağınız sonuçlar diğer işlemlere göre çok daha iyi olacaktır. Uyguladığımız buz lazer tedavisi sayesinde hem acısız hem de daha hızlı bir şekilde sonuç alma imkanınız olacaktır. Özellikle genital bölge kısmında yaz aylarında sizlere sıkıntı veren tüyler lazer epilasyon tedavimiz ile daha hızlı bir şekilde ortadan kayboluyor. Tüm vücuda rahatlıkla uygulanan buz lazer tedavimiz sayesinde son derece hızlı bir şekilde pürüzsüz bir tene kavuşma imkanı elde ediyorsunuz.

Buz lazerin en çok tercih edilme nedeni diğer epilasyon işlemine göre iki katı hızla tüm vücudun epilasyon işlemini bitiriyoruz. Yarım saat gibi kısa bir süre içerisinde tüm vücut tüylerden arınmış oluyor. Aynı zamanda buz tutan bir başlığa sahip olması sayesinde yaptığımız epilasyon işlemi sırasında hastalarımız hiçbir acı ya da yanma hissi duymuyorlar. Tedavilerimizi belli seanslar şeklinde uyguluyoruz. Tüylerin durumuna ve ten rengine göre alınan sonuçlar da farklı olabiliyor. Buz lazer İzmir tedavilerimizden hem kadınlar hem de erkekler rahatlıkla yararlanabiliyorlar.

İLGİLİ BİLGİ:
Mamas Lina ile Çocuklarınız için Kullanışlı Çantalar!

Buz Lazerin Yan Etkisi Var Mıdır?

Buz lazerde herhangi bir yan etki bulunmuyor. Son derece güvenilir bir tedavi yöntemi olan buz lazer İzmir tedavilerimiz sayesinde istenmeyen tüylerin yok olması oldukça kolay denilebilir. Tedavilerden herkes yararlanabiliyor. Fakat hamile olanlar ve vücudunda açık bir yara olan kişilerin doktor izni ile hizmetten yararlanması gerekiyor. Hamile olan müşterilerimizin devam eden bir tedavi süreci varsa seansları müşterilerimizin doğum sonrasına erteliyoruz.

Süt emzirme dönemleri de bittikten sonra kaldıkları yerden lazer tedavilerine devam edebiliyorlar. Vücudunda açık yara olan müşterilerimizin de iyileşme süresi tamamlandıktan sonra tedavilerine devam etmelerinde hiçbir sakınca görmüyoruz. Buz lazer tedavilerimiz son derece güvenilir ve herhangi bir yan etkisi bulunmayan tedavilerdir. Sadece işlem sonrasında lazerin değdiği bölgelerin güneş ışınlarından önemli ölçüde korunması gerekiyor. Bunun içinde iyi bir güneş kremi kullanabilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Youwin Giriş Adresi Değişiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı