”hosting”

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir? İstanbul Burun Estetiği Yapan Yerler

”Forex”

Burun estetiği (Rinoplasti), burun kısmında fazla bulunan kemik ve kıkırdakların çıkartılmasıyla yapılan bir operasyondur. Burunda bulunan sorunların, yeniden operasyon halinde yeniden düzenlenmesi de denir. Böylelikle burun ile yüz simetriğinin düzenlenmesi sağlanır. Bu sayede daha güzel görünüm elde edilir. Sonuç olarak da daha öz güvenli hissedilebilir.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir? İstanbul Burun Estetiği Yapan Yerler

Burunda bulunan kemer fazlaysa, burun sarkık ise, kalın ya da inceyse, burun ameliyatı bu durumlar için en iyi çözüm olarak ortaya çıkıyor. Ayrıca, göze hitap etmiyor ve güzel olması için operasyonel işlemler gerekiyorsa, yine burun ameliyatı yapılmasıyla, çözüm ortaya konuluyor.

Burun estetiği kolay bir operasyon olmadığını hatırlatmak gerekir. Sadece güzel görünmekle ilgili değil, sağlık açısından da önemli bir operasyondur.

Havacılık Haberleri Ve Uçak Kazaları
İLGİLİ İÇERİKLER

Revizyon Rinoplasti nedir?

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir? İstanbul Burun Estetiği Yapan Yerler

Revizyon Rinoplasti, daha önce yapılan rinoplasti yani burun estetiği operasyonunun, düzeltme işlemine ya da sonrasında oluşan işlev, biçimle ilgili problemlerin çözümlenmesi için yapılan cerrahi operasyondur.

Her cerrahi işlemlerde olduğu gibi rinoplasti operasyonlarında da oluşan sorunlar çıkabilir. Bununla birlikte, biçimle ilgili istenilen görünüm sağlanmayabilir. Bunun da çözümü ise revizyon rinoplasti operasyonudur.

Kapalı Burun Estetiği Nedir?

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir? İstanbul Burun Estetiği Yapan Yerler

Kapalı burun estetiği, ameliyat kesilerinin burun deliklerinin içinden yapılarak gerçekleştirilen operasyonlardır. Kapalı burun estetiği ameliyatlarında ise, operasyonlar içeriden yapılacağından, dışarıdan görünen bir iz kalmaz.  Fakat kapalı yapılan ameliyatlar ise açık yapılan rinoplasti operasyonuna göre daha zordur. Bu yüzden kapalı burun estetiği ameliyatına karar verirseniz, ameliyatı yapacak olan cerrahın, uzman ve tecrübeli olması gerekir.  Peki önerin var mı derseniz, bu yazımda da bana kaynak olan Op. Dr. Hasan Duygulu ‘yu öneririm.

Daha fazla bilgi ve öneri için

Yukarıda yer alan bilgileri, yüzeysel olarak değindim. Daha detaylı bilgileri ve daha fazlasını, özellikle de İstanbul’da yaşayanlar veya buraya gidecek olanlar için bir uzman önerim olacak. Bu operasyonla ilgili uzmanından yardım almak, daha hızlı iletişimde olmak isterseniz bu yazımda da kaynak olan hasanduygulu.com’u tercih edebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu