Oyun

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (28 Kasım – 1 Aralık)

Kasım ayının son günlerindeyiz ve Aralık ayının ilk haftasına doğru giriş yapıyoruz. Ayın sonu ile beraber oyun dünyası biraz duruluyor; ancak bazı önemli oyunlar haftamızın eğlenceli geçmesini sağlayacak.

 Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (28 Kasım - 1 Aralık)
DOOM VFR

Bu hafta çıkacak oyunlar listesine geçmeden önce çıkış yapacak en önemli oyunun Black Mirror olduğunu görüyoruz. Aslında bu oyun serisi ile 21. yüzyılın başında tanışmıştık. Aradan geçen uzun senelerin sonrasında Black Mirror serisi yeni teknoloji ile beraber baştan yaratılıyor ve modern bir görünüme kavuşturuluyor. Eğer macera ve korku oyunlarını seviyorsanız Black Mirror’a bakmanızda fayda var.

2016 senesinde muhteşem bir biçimde geri dönen DOOM, bu yıl sanal gerçeklik ile tekrar oyunculara sunuluyor. DOOM VFR isimli yeni sanal gerçeklik destekli DOOM oyunu ile serinin hızlı ve yoğun aksiyonunu daha gerçekçi bir biçimde oyunculara sunmayı hedefliyor. Oyunun mücadelesi artık gözlerimizin önünde olacak.

Eğer düşlerinizin arasında bir profesyonel oyuncu olmak var ise, Esports Life isimli oyun sayesinde bu işi sanal olarak gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel oyuncu simülatörü olarak tanımlayabileceğimiz Esports Life’da amatör olarak oyunlara ilgi duyan bir kahramanın yerine geçerek ev, okul ve sosyal yaşantımız ile dengeleyerek profesyonel oyunculuk kariyerimizde yükselmeye çalışacağız.

 Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (28 Kasım - 1 Aralık)

İlk olarak mobil uygulama olarak çıkış yapan ve büyük beğeni kazanan shoot em up oyunu Sky Force Reloaded bu hafta ise PC platformuna çıkış yapmakta. Oyunda uçağımız ile gök üyzüne açılacak, düşmanlarımız ile savaşacağız.

Yeni Çıkacak Oyunlar Nelerdir?

28 Kasım Salı

Black Mirror– Pc, Xbox One, PlayStation4

29 Kasım Çarşamba

My Free Zoo – PC, Ücretsiz

BattleRush– Pc, Ücretsiz

Defenders of Tetsoidea II – Pc, Ücretsiz

30 Kasım Perşembe

Sky Force Reloaded– Pc

Esports Life– Pc

Total War: ROME II – Empire Divided – Pc

1 Aralık Cuma

DOOM VFR – Pc, PlayStation 4 VR

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Close