Keşfet

Broşür Özellikleri ve Broşür Baskısı

Broşür nedir kısaca , reklam sektöründe kullanılan ve özellikle dönemsel zamanlarda yapılan kampanyaları en hızlı şekilde kullanıcıya ulaşan reklam aracıdır. Broşür ve el ilanları genellikle, firmaların indirim , kampanya, duyuru gibi işletmenin iletişim bilgilerinin  de yer aldığı bir matbaa türüdür.

Broşür Özellikleri ve Broşür Baskısı

Broşürün Özellikleri

Broşür o kadar pratik ve hızlı bir reklam türü ki insanlara direk ulaştığından, politikacıların en çok kullandığı bir yöntemdir. Maliyet olarak da daha azdır. Bu yüzden de reklam veren kişilerin yüzünü güldürür. İsterseniz broşürün özelliklerini maddeler halinde sizlere sunayım:

 1. Bölgesel anlamda en etkili reklam türüdür.
 2. Kullanıcıya direk ulaşan reklam türüdür.
 3. Kısa ve özdür ve kullanıcıya direk anlatmak istediğini hemen verir.
 4. Kampanya ve duyuruları sıcağı sıcağına insana ulaştırır.
 5. Elden ele dağıtılabilir. Yani ilk siz dağıtırsınız daha sonra dağıttığınız insanlar başka arkadaşlarına veya kişilere verebilir. Hani derler ya insanların bir birine yaptığı reklam daha etkilidir. İşte bu broşürde tam anlamıyla duruma açıklar nitelikte.
 6. İlgiyi hızlı bir şekilde çeker
 7. Broşür kısa süreli kampanyalar için veya dönemsel indirimler için kısa süreli duyurular için kullanılsa da elden ele bazen uzun süre kullanım alanı çıkabilir.
 8. Dağıtımını doğru yerlere yaparak , daha fazla kişiye ulaşmanıza yardımcı olur.
 9. Maliyeti diğer reklam türlerine göre daha düşüktür. Bütçe dostudur! Broşür baskı kalitesi maliyeti arttırsa da yine de en düşük maliyetli reklam türü olduğu asla değiştirmez. Broşür fiyatları da oldukça makuldür .
 10. Oldukça etkili reklam türüdür.
 11. Uzun vadeli reklam veya duyuru şeklinde de kullanılabilir.  Örneğin 10 Ocak 2019 tarihindeki bir festival veya düzenlediğiniz bir çekiliş , yarışma vs daha uzun süreli reklam türü şeklinde de kullanılabilir.
 12. Broşür baskısı için en kaliteli kağıt kullanmanız önerilir. Çünkü elden ele ulaşacak bu yüzden de yıpranmaması markanız adına oldukça önem arz eder.
İLGİLİ BİLGİ:
Ziraat Bankası Hakkında Herşey

Broşür Baskısı İçin Öneri

Uzun yıllardır tecrübeleriyle müşterilerinin yüzünü güldüren brosur.com.tr‘yi gönül rahatlığıyla işi verebilirsiniz. Siz istediğinizi söyleyin gerisini onlar halledeceklerdir.

 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı