blank
blank

Borç Kapatma Kredisi İle Dağınık Borçlarınızdan Kurtulun!

Abone olblank

Eğer farklı bankalara kredi kartı veya kredi borcunuz varsa bu borçlarınızı borç kapatma kredisi ile tek bir banka çatısı altına toplayabilir, kendiniz için ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Birçok banka, borçlarını tek bir bankada toplamak isteyen müşterilerine borç transfer kredisi verebilmektedir. Bankaların borç kapatma kredisi faiz oranları ise birbirinden tamamen farklıdır. Bu nedenle en uygun faiz ile borç kapatma kredisi veren bankaları sizler için araştırdık. 

Yazımızı inceleyerek en uygun faizle kredi çekebileceğiniz bankayı bulabilecek ve dağınık borçlarınızı tek bir bankada toplayabilmenin imkanlarını öğrenmiş olacaksınız. 

Kimler borç kapatma kredisi alabilir? 

Borç kapatma kredisi, bir ihtiyaç kredisi olup farklı bankalara borcu olanlara tek bir banka çatısı altında borçlarını toplaması adına verilmektedir. Bu krediyi kullananların diğer bankalara olan borçları kapatılmaktadır.

İLGİLİ BİLGİ:   Kredi Notu Nedir, Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?

Borç transfer kredisini kara listeye ve icra takibine girmeyen kişiler kullanabilmektedir. 

Borç transfer kredisi veren bankalar 2019 hangileridir? 

Dağınık kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsanız, icra takibine düşmeden mutlaka borç transfer kredisi seçeneğini devreye sokmalısınız. İcralık olmanız ve akabinde kara listeye girmeniz durumunda uzun yıllar bankalardan kredi ve kredi kartı alamayacağınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Bu nedenle, gecikmeye düşmemek adına bu kredi için bankaları araştırmaya bir an evvel başlamalısınız. Ama merak etmeyin, biz sizler için bu konuda öne çıkan, uygun faizle bu krediyi kullandıran bankaları araştırdık. Bu bankalardan dilediğinize başvuru yapabilir, ödemekte zorlandığınız dağınık borçlarınızı tek bir borç haline çevirebilirsiniz. 

Şimdi dilerseniz, bu konudaki en uygun bankaları sırayla incelemeye başlayalım. 

Ziraat Bankası 

Borç Kapatma Kredisi İle Dağınık Borçlarınızdan Kurtulun!

Kamu bankalarının özel bankalara kıyasla daha uygun faizle borç kapatma kredisi verdiklerini ifade edebiliriz. Kamu bankası denilince ilk akla gelen banka ise Ziraat Bankası’dır. Tüm bankalar arasında en düşük faizle borç transfer kredisi kullandıran Ziraat Bankası ilk tercihiniz olabilir. Vadeye göre faiz oranları değişse de özellikle özel bankaların faiz oranlarının çok çok altında bu krediyi müşterilerine sunmaktadır. 

Halk Bankası

Borç Kapatma Kredisi İle Dağınık Borçlarınızdan Kurtulun!

Halk Bankası da Ziraat Bankası gibi oldukça düşük faizle borçlarınızı kapatabileceğiniz ihtiyaç kredisini sizlere sunmaktadır. Faiz oranları, Ziraat Bankası ile benzerlik göstermektedir. 

Vakıfbank 

Borç Kapatma Kredisi İle Dağınık Borçlarınızdan Kurtulun!

 

İLGİLİ BİLGİ:   Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halk Bankası’ndan farklı olarak hem borçlarını kapatmak isteyenlere hem de icralık olanlara ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Farklı türde borçlarınız için Vakıfbank’ın kapısını çalabilir, borçlarınızı Vakıfbank çatısı altında toplayabilirsiniz. Faiz oranları, özel bankalara kıyasla oldukça uygundur. 

QNB Finansbank

Borç Kapatma Kredisi İle Dağınık Borçlarınızdan Kurtulun!

Özel bankalar arasında en uygun faizle borç kapatma kredisini kullandıran bankalardan birisidir. Kamu bankalarına kıyasla faiz oranları yüksek olsa da özel bankalar arasında en uygun borç transfer kredisini veren banka diyebiliriz. 

Şekerbank 

Borç Kapatma Kredisi İle Dağınık Borçlarınızdan Kurtulun!

Faiz oranları yüksek olsa da kredi miktarı olarak en yüksek tutarda borç kapatma kredisi veren bankalardan birisidir. Toplam 100.000 TL’ye kadar borçlarınızı Şekerbank çatısı altında toplayabilirsiniz.

Kaynak: Para Hayali

blank
avatar
  Subscribe  
Bildir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı