Bioderma Atoderm

Google News

nemlendirici krem

Popüler dermokozmetik markasının Bioderma Atoderm serisi kuru ciltler için üretilmiştir. Seride nemlendirici, yüz temizleme jeli ve duş yağı ürünleri bulunur. Ayrıca dudak ve göz çevresi içinde seçenekler mevcuttur. Cilt kuruluğunun birçok nedeni vardır. Yanlış ürünlerin kullanılması, genetik yatkınlık bu nedenlere örnek verilebilir. Ayrıca soğuk ya da sıcak değişimleri gibi dış faktörlerde kuruluğa yol açabilir. Mevsimsel kuruluk en çok kış aylarında meydana gelir.

Bioderma Atoderm Nemlendirici Krem

İçerisinde gliserin bulunduğu için uzun sure cilttin yumuşak ve nemli kalmasını sağlar. Hızlı bir şekilde emilir. Dolayısıyla yapışkanlık hissedilmez. Yetişkinler gibi bebekler içinde uygundur. Hem vücut hem de yüz için kullanılabilir. Sürekli kullanılmasına gerek yoktur. Cildinizin kuru olduğunu dönemler düzgün uygulamanız yeterlidir. Özellikle Bioderm Atoderm duş sonrası uygulamak çok etkili olmasına olanak sağlar

Bioderma Atoderm Intensive Göz Çevresi Kremi

Kuru göz çevresi için üretilen bir kremdir. Yetişkinler, çocuklar ve bebeklerin cilt yapısına uygulanmaya uygun bir urundur. Sabah aksam olacak şekilde günde 2 defa kullanılır. En iyi Bioderma Atoderm ürünlerine https://www.kozmela.com/bioderma-atoderm sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir