Bim’de Bu Hafta İndirimde Neler Var! Aktül Ürünleri (22-23 Aralık 2020)

22, 23 Aralık'tan İtibaren Bim Aktüel Kataloğu

Bim’de bu hafta indirimde neler var? Hemen aşağıda göreceğiniz, Bim Aktüel Kataloğunda 22 Aralık 2020 bugün ve 23 Aralık 2020 Çarşamba günü (yarın) itibariyle başlayacak olan indirimleri göz atabilirsiniz.

İşte 22 aralık Salı ve 23 Aralık 2020 tarihi itibariyle indirime giren ürünler kataloğu (Bim Aktüel)

Bim Akktüel Nedir?

Milyonlarca müşteri portföyüne sahip ve binlerce mağazasıyla Bim marketlerinin, haftalık bazı ürünlerde, özel indirimler uyguladığı bültendir. Bu indirimler maksimum 5-7 gün sürer. Özel indirimler uygulandığı için büyük müşteri kitlesi tarafından takip edilen bu bülten çıkar çıkmaz, ürünlerin stokları son günlere kadar kritik seviyeye düşer. Yani son günlere kalanlar, bu indirimdeki ürünleri bulamayabilir.

Bu yüzden Bim aktüel indirim kataloğu her hafta çıktığı andan itibaren büyük bir ilgi ile incelenir. Aktüel kataloğundaki bulunan ürünler ise her müşteri kitlesine hitap edebilecek ürünler olduğu için indirime düştüğünü bekleyen ürün müşterisi, katalogda görür görmez, Bim marketlerinden kendine en yakın olana koşar.

Bim Aktüel Ürünleri Her Hafta MaksatBilgi’de!

Durum yukarıda anlattığım gibi olunca, milyonlarca kişi tarafından takip edilen bu indirim kataloğunu her hafta MaksatBilgi ekibi olarak yayınlamaya başladık. Özel etiketimiz olan Bim Aktüel İndirim etiketinden ve yenilenen ve yeniden tasarladığımız, MaksatBilgi Alışveriş Rehberi sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bu bir reklam içeriği değildir. Tamamen her hafta yayınlanan, farklı editörlerimizin de katkı sağladığı bir servistir. Eğer bunun gibi reklam ilanı için düşünceleriniz ve teklifleriniz varsa buradan MaksatBilgi’nin reklam servisi olan MaksatReklam servisimize danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu