Bim’de Bu Hafta İndirimde Neler Var! Aktül Ürünleri (15-18 Aralık 2020)

15 Aralık ve 18 Aralık Bim Aktüel Kataloğu

Bim’de bu hafta indirimde neler var? Aşağıdaki indirim kataloğundan hemen indirimdeki ürünlere bakabilirsiniz. 15 Aralık 2020 Salı günü ile 18 Aralık 2020 Cuma gününden itibaren geçerli olacak bu indirimleri kaçırmayın!

İşte 15 Aralık 2020 ve 18 Aralık 2020, Bim’de Bu Hafta İndirimde Olanlar:

(Resim galerisini başlatmak için herhangi birine tıklayın. Sağa ve Sola oynatarak aktüel sayfaları inceleyebilirsiniz. )

Bim Türkiye’nin en çok ziyaret edilen perakende marketlerinden biri. Neredeyse, her mahallede bulunan Bim marketlerindeki süper indirimler hemen hemen herkes tarafından merak ediliyor. Her hafta yayınlanan, “Bim Aktüel Ürünleri” kataloğu çıktığı anda herkes tarafından en çok merak edilen ürün indirim broşürüdür. Bim’in her hafta yayınlanan Aktüel ürünler ürün kataloğu, çıktığı anda MaksatBilgi Alışveriş Rehberi sayfamızda yer alacak.

Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan da yayınlandığı anda paylaşıyor oluyoruz. Böylelikle indirimlere hemen göz atmanız ve ulaşmanız için size kolaylıklar sunuyoruz. Bunları yaparken, haftalık indirimleri takip etmek adına yenilenen MaksatBilgi Alışveriş Rehberi sayfamızı takip etmenizi rica ediyorum.

Daha önce yayınlanan Bim Aktüel ürünleri kataloğu yayınlarımıza göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz . Her an güncel ve her hafta Bim tarafından yayınlanan haftalık aktüel ürünler bu sayfadan kolayca takip edilebilir şekilde tasarlandı. Aynı zamanda da sadece Bim değil, A101 Aktüel ürünlerini de buradan takip edebilirsiniz. Böylelikle günlük hayatımızda en çok işimize yarayacak olan ve elimizin altın bulunması gereken bu değerli yayınları kolaylık takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda Bim ve A101 dışında bulunmasını istediğiniz indirim kataloğu veya aktüel ürün kataloğu istekleriniz için aşağıdan hemen yorum yaparak, bize geri bildirimde bulunun. Bunun dışında yine bu ve diğer indirim yayınlarımızla ilgili geri bildirimlerinizi paylaşarak, geliştirmemize destekte bulunabilirsiniz.

Bu bir reklam içeriği değildir. Tamamen her hafta yayınlanan, farklı editörlerimizin de katkı sağladığı bir servistir. Eğer bunun gibi reklam ilanı için düşünceleriniz ve teklifleriniz varsa buradan MaksatBilgi’nin reklam servisi olan MaksatReklam servisimize danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu