Beştaş Yüzük

Doğa da bulunan değerli maden olan elmaslar işlenerek pırlanta adını alır. Ve kadınların dünyasındaki takı aksesuarlarında yerini belirler. Beştaş yüzük modelleri beştaş pırlanta ile aynı değildir. Beştaş yüzük karatların aynı kesimi, aynı parlaklığı, rengi, berraklığı, kalitesi her şeyi ile bir olmasını sağlanmaya çalışır. Ancak bir birinin aynısı olmazlar.

bestas yuzuk

Her bir pırlantanın sertifikası vardır. Bu sertifikalar pırlantanın kimliğini oluşturmaktadır. Işıltısı ve verdiği parlaklığı ile takılarda kullanılan pırlantalar yüzükteki talepleri yoğun olmaktadır. Özel günlerde hediye olarak çok tercih edilen bir takıdır.

Beştaş Yüzük Modelleri

Kişinin özel olarak yaptırdığı tasarımlarda vardır. Ancak hazır olarak tasarlanmış ve üretilmiş bir adet pırlantanın her taşına ait sertifikası vardır. Yani beştaş yüzük modellerinde beş adet pırlanta sertifikası bulunacaktır.

Her pırlantanın kendine has kesimi ve karat ağırlığı vardır. Bu nedenle yüzükler aynı görünse de kesimleri ve saçtığı parlaklık asla aynı olmaz. Pırlanta işleme ustalarının ellerinden aynı ürün ikinci kez çıkmaz. Bu da pırlantanın eşsizliğini ortaya koyar. Daha fazla beştaş yüzük modellerine bakmak için https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-bestas-yuzuk linkine tıklayabilirsiniz.

 

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu