Bakıcım Gelsin Filipinli Bakıcı

Google News

Güvenilir bir bakıcı arayışındasınız fakat nereden bulabileceğiniz konusunda endişeleriniz mi var? Eğer öyleyse şu an doğru adrestesiniz. Bakıcım Gelsin Filipinli bakıcılar ile tanışmanızın tam zamanı.

yabanci bakicilarin avantajlari

Filipinli bakıcılar, yabancı bakıcılar arasından en çok tercih edilenlerden biri. Filipinli bakıcıların bu kadar tercih edilmesinin sebebi, pozitif ve disiplinli olmaları diyebiliriz. Bakıcım Gelsin Filipinli bakıcı hizmetleri arasında yaşlı bakıcısı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, hasta bakıcısı hizmetleri yer alır.

İçerisinde barındırdığı bakım hizmetlerinden biri olan yaşlı bakımında en iyi şekilde ve deneyimli kişiler ile destek veren Bakıcım Gelsin, her zaman enerjisi yüksek, sabırlı ve güven veren kişilerle çalışmaya özen gösteren bir sisteme sahip.

Bakıcım Gelsin Filipinli bakıcı adaylarımız çocuklarınızın eğitiminde destek olabilecek bu konuda deneyimli ve bilgili kişilerdir. Ayrıca empati yeteneği yüksek bakıcı adaylarımız, çocuğunuzun isteklerine kulak verir, onlarla arkadaş olmaya özen gösterir.

Bakımıyla yükümlü olduğu kişinin ailesi ile sürekli irtibat halinde kalmaya özen gösteren Filipinli yaşlı bakıcı adayları, bakımından sorumlu olduğu kişilerin morallerini yüksek tutacak güler yüzlülüğe sahiptirler. Siz de bu özellikleri taşıyan güvenli filipinli bakıcınıza ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filipinli Yaşlı Bakıcısı

yabanci bakicilarin dikkat etmesi gerekenler

Belirli bir yaştan sonra insanlar güler yüzlü ve iyi bir bakıcıya ihtiyaç duyabilirler. Filipinli bakıcılar bunun için uygun bir seçenek olurlar. Çünkü düzenli, temiz ve pozitif olmaya özen gösterirler. Bu özellikler yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan insanların istedikleri şeylerdir.

Bireylerin yaşı ilerledikçe yardıma ihtiyaç duyması, oldukça doğal bir durumdur. Filipinli bakıcılar. Filipinli yaşlı bakıcısı ile çalıştığınızda size sunacağı bazı hizmetler şunlardır.

 • Bakımını üstlendiği yaşlı bireyin, her türlü gereksinimini (fiziksel, ruhsal ve sosyal) tespit etmek ve hizmetlerini bu ihtiyaçlar kapsamında gerçekleştirmek.
 • Üstlendiği yaşlı bireyin, günlük aktivitelerini yaptırmak.
 • Bakımını üstlendiği yaşlı birey için hazırlanan bir diyet programı bulunuyorsa, beslenmesinin bu program dahilinde yapılmasını sağlamak.
 • Filipinli Yaşlı bakıcısı tarafından bakımı yapılacak yaşlı bireyin, yaşam alanlarının incelenerek kaza ve risk içeren hususların belirlenmesi ve bu konuda gerekli tedbirlerin alınması. Bu konuda gerekiyorsa, ev sahiplerinden destek alınmasını sağlamak.
 • Başta ağız ve diş hijyeni ile kişisel bakım konularında yardımcı olmak.
 • Yaşlı tarafından kullanılan ilaçlar bulunuyorsa, ilaç zamanlarının takibini yaparak, uygun şekilde ilaçların kullanılmasını sağlamak.
 • Bakımını üstlendiği yaşlı, olumlu ve olumsuz tüm gelişmeleri aile bireyleri ile paylaşmak.

Bakıcım Gelsin bünyesinde hizmet veren Filipinli bakıcılarımız hem bu özelliklere sahip hem de deneyimli kişilerdir. Yaşlı bakıcısı seçiminizde referanslarına ve bir engeli olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekir.

Filipinli Bebek ve Çocuk Bakıcısı

bakici hizmetleri

Günümüzde bebek ve çocuk bakımında başkalarına güvenmek gerçekten çok zor. Bu konuda deneyimli kişilerle çalışmak ise bu güveni oluşturacak önemli faktörlerden biri.

Bakıcım Gelsin Filipinli bebek bakıcıları, deneyimli oluşları ve yüksek empati yetenekleri ile bu özellikleri karşılıyorlar. Bebeklerin anne baba sıcaklığından ayrı kalması iki taraf için de huzursuzluk yaratıcı olsa da Filipinli bebek bakıcılar bu konuda içinizi rahatlatacaktır.

Filipinli bebek bakıcıları iyi eğitimli ve disiplinli kişilerdir. Çocuklarla eğlenceli oyunlar oynayıp güzel vakit geçirirken, onlara bir şeyler öğretmeleri gerektiğinde de gerekli disiplini sağlayacaklardır.

Filipinli bakıcılar, çocukların enerjik doğasına ayak uydurabilmektedir. Filipinli bakıcılar; dünyanın her yerinde pozitif, enerjik ve neşeli insanlar olarak bilinir.

Diğer bakıcıların üstlendiği bebeğinizin bakımı, oyun ve uyku zamanları gibi eşlik ettiği yaşam rutini görevleri Filipinli bakıcı da üstleniyor. Fark ise Filipinli bebek bakıcılarının daha kolay uyum sağlayabilmeleri.

Çocuk bakımında tecrübeli, iletişim kabiliyeti yüksek, enerjisi yüksek ve güvenilir bakıcılara ulaşmak neyse ki artık o kadar da zor değil. Yine de iyi bir araştırma ile size güven veren Filipinli bakıcınızı seçmeniz için sizin de ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Bunun için kendinize bazı sorular sorabilirsiniz. Örneğin;

 • Filipinli bakıcım nasıl özelliklere sahip olmalı?
 • Ne kadar süre bize eşlik edecek?
 • Çocuğuma hangi konularda destek olabilecek?
 • Günün kaç saatini bizimle geçirebilecek?
 • Bakıcı adayımın iyi olduğu alanlar hangileri?
 • Filipinli bakıcımın göstereceği referanslar nasıl olmalı?
 • Filipinli dadımın sağlık durumu iyi mi?

Bu sorularınıza cevap bulduktan sonra seçiminiz için düşünmeye başlamanız daha sağlıklı olacaktır. Bakıcım Gelsin ile ulaşacağınız Filipinli bakıcınızın çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğini bildiğimiz için seçim kısmı kolay olacaktır.

Filipinli Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Eğer güvenebileceğim Filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Nasıl bir hizmet istediğiniz ve beklentilerinizi bize aktarabilmeniz için form doldurabilir, sosyal medya hesabımızdan ulaşabilir ya da bizi direkt arayabilirsiniz. Sizin yaptığınız yönlendirmeler ile en doğru seçimi sizin için yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz:

Anlık bir konuşma ile Filipinli bakıcı hakkında isteklerinizi daha iyi aktarabileceğinizi düşünüyorsanız telefon numaralarımız üzerinden (0531 212 00 33 – 0531 212 03 33) ile bize ulaşabilirsiniz.

Instagram adresimiz “bakicimgelsin” üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filipinli Bakıcı Ücretleri

Bakıcım Gelsin, size en uygun olan bakıcıyı seçmeniz için olanak sağlar. Seçeceğiniz Filipinli dadı size destek olmak için yeterince deneyimli ve isteklerinizi karşılayacak biri olacaktır. Buna bağlı olarak bu Filipinli bakıcı fiyatları işverenin talebine göre değişebilir. Beklentilerinizin neler olduğuna bağlı size sunulacak adaylar tamamen bize ilettikleriniz doğrultusunda seçilir.

Bakıcım Gelsin size bakıcı seçme konusunda doğru yönlendirmeyi yapacak, sizi Filipinli bakıcı fiyatları hakkında bilgilendirecek ve bu konuda beklentilerinizi karşılamanızı sağlayacaktır.

Size uygun Filipinli dadı fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filipinli Bakıcı Maaşları

Son zamanlarda oldukça tercih edilen Filipinli bakıcıların hizmet ücretleri eğitimi, yaşı, deneyimi ve referanslarına bağlı olarak değişebiliyor. Daha uzun süre hizmet vermesi ya da yatılı olması da bu fiyatlandırmayı etkileyebiliyor.

Filipinli çocuk bakıcısı fiyatlarını, çocuk sayısı verilecek eğitimler ve artan sorumluluklar da gibi faktörler de şekillendiriyor. Genel olarak titiz ve dikkatli olan Filipinli bakıcıların fiyatlandırmaları iş türü ve sorumluluklarına göre değişebiliyor. Filipinli bakıcı fiyatları çalışan ve işveren arasında değerlendiriliyor.

Filipinli bakıcınızın size sunabileceği hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Filipinli bakıcı, çocuğunuzun ya da bebeğinizin belirlenen öğünlerde beslenmesini sağlar.
 • Filipinli bakıcı, çocuğunuzun ya da bebeğinizin günlük veya haftalık vücut temizliğini yapar.
 • Çocuğunuzun belirlenen saatlerde uyumasını sağlar.
 • Çocuğunuzla oyunlar oynar ve onu oyun oynaması konusunda yönlendirir.
 • Baktığı hastanın yatması gereken bir pozisyon varsa bu pozisyonda kalıp kalmadığına dikkat eder.
 • Filipinli bakıcı ilk yardım yaparak acil durumlarda müdahale eder.
 • Filipinli bakıcı hastalara yapması gereken aktivitelerde yardımcı olur.
 • Baktığı hastanın zarar görmesine neden olacak riskleri ortadan kaldırmak veya kaldırılmasını sağlar.
 • Filipinli yaşlı bakıcısı yaşlının yaşam alanının havalandırılmasını ve hijyenini sağlar.
 • Filipinli yaşlı bakıcısı yaşlının uyku pozisyonunun sağlıklı bir biçimde olmasını sağlar.
 • Filipinli yaşlı bakıcısı yaşlı tarafından kullanılan ilaçlar bulunuyorsa, ilaç zamanlarının takibini yaparak, uygun şekilde ilaçların kullanılmasını sağlar.
 • Bakımını üstlendiği yaşlının, olumlu ve olumsuz tüm gelişmeleri aile bireyleri ile paylaşır.

Çocuğunuzun ya da sevdiğiniz herhangi birinin bakımını birine bırakmak oldukça zordur. Bu konuda güven veren, titiz ve sabırlı bakıcılar ile çalışmak sizi rahatlatacaktır. Bakıcım Gelsin ile size sunulacak adaylar tam olarak bu kriterleri karşılayan Filipinli bakıcılar olacaktır.

Bakıcım Gelsin, size en uygun olan bakıcıyı bulmak için bir sizinle bakıcı adayları arasında bir köprü oluşturur. Sizin yapmanız gereken ise sadece isteklerinizi bize iletmek olacaktır. Bakıcım Gelsin ile güvenle bakıcınıza ulaşın. Detaylı bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir