Keşfet

Aytaç Nakliyat firması olarak, uzun yıllardan beridir

Aytaç Nakliyat firması olarak, uzun yıllardan beridir evden eve nakliyat sektöründe liderlik vasfı taşımaktayız. Sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her yerine şehirlerarası nakliyat işlemi sağlamaktayız. Bunun yanı sıra ev veya ofisiniz için depolama işlemlerini de güven içerisinde ve kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Aytaç Nakliyat olarak, sadece ekonomik rakamlarla değil, güven ve kalite açısından da müşterilerimiz tarafından tavsiye edilmekteyiz.

Aytaç Nakliyat firması olarak, uzun yıllardan beridir

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleşmekte?
Ekip arkadaşlarımız boşaltılacak olan eve vardığında, sizlere ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Taşınma esnasında oluşabilecek sorunlara karşı önlemler alındıktan sonra eşyalar paketlenir ve araca yüklenir. Ardından yeni taşınılan eve varıldığında, eşyalarınız güvenle daire içerisine taşınıp kurulumları gerçekleştirilir.

Şehirlerarası Nakliyat Nasıl Gerçekleşmekte?
Tıpkı şehir içi nakliyat işlemlerinde olduğu gibi sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulur. Ardından eşyalarınız büyük bir titizlikle araca yüklenmektedir. Sonrasında kırılabilecek olan eşyalarınız için ayrıca araç içerisinde güvenli bir bölge oluşturulup, bu kısıma düzenli bir şekilde yerleştirilmektedir. Ekip arkadaşlarımız sizlerden almış olduğu yol bilgisi ile yeni yuvanıza doğru yola çıkmaktadır.

Ev veya Ofis Depolama İşlemi Nasıl Gerçekleşmekte?
Evinizde veya ofisinizde fazlasıyla yer kaplamakta olan eşyalarınızı kapı dışarı etmemek adına depolama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aytaç Nakliyat firmasını arayarak depolama işlemi için istemiş olduğunuz ekibimiz adresinize gelerek, gerekli incelemelerin ardından eşyalarınızı paketleyerek nakliyat aracına yükler. Eşyalar size önceden verilmiş olan adrese götürülüp, güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Zaman geçtikten sonra tekrar eşyalarınızı istediğinizde büyük bir titizlik ve hızla tekrardan sizlere iade edilir.

Sizin İçin Önerilen

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı