Keşfet

Avangard Halı Nedir?

Avangard kelimesi genel olarak, klasik olanın günümüze uyarlanmış hali olarak tanımlanabilir. Örneğin, klasik mobilyalarda yoğun oymalı mobilyalar yer alırken, avangard mobilyalarda ise daha az oymalı klasik ürünler tercih edilir. Bu ürünler günümüz modasına uyarlanarak müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Halılar için de benzer tasarımlar öne çıkmaktadır. Birçok insan günümüzde bu ürünleri tercih ederek, avangard dekorasyon tarzı oluşturmaktadır.  Çünkü bu tarz ürünler, klasik tarzdaki ürünlere oranla çok daha modern bir görüntü oluşturmaktadır.  Bu da başta halı olmak üzere, avangard tarzdaki ürünlerin çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

Avangard Halı Nedir?

Avangard Halı Nerelerde Kullanılır?

Avangard halılar, evlerin her alanında kullanılabilmektedir. Avangard tarzda bir halıya evinizde yer verebilmek için her şeyden önce mobilyalarınızın da doğru şekilde seçilmesi gerekiyor. Bu sebeple az oymalı, mobilyaların ve mutfakların tercih edilmesinde fayda vardır. Bunun yanında avangard halı sadece salonlarda ya da mutfaklarda değil, aynı zamanda banyolarda da kullanılmaktadır. Banyoda kullandığınız aksesuarlara göre yine avangard tarzda halılardan seçimler yapılabilir.

 

Avangard Halılar

Halılar, evlerimizin en önemli dekorasyon unsurlarından biridir. Evlerini şık bir şekilde döşemek isteyenler için pek çok halı modeli bulunmaktadır. Eğer tercihiniz avangard halı ise Armada avangard halı seçeneklerinden birini satın alabilirsiniz.

Avangard halılar, modern ve klasik çizgileri bünyelerinde barındırırlar. Özellikle ev halılarında beyaz renkleri tercih edecek olanlar için avangard halılar doğru tercih olacaktır. Çünkü beyaz renkli avangard halılar, evleri saraya çevirecek kadar güzel bir gönüme sahiptir. Ayrıca çamaşır makinelerinde kolayca yıkanabilir bir ürün olduğundan temizliği sizi yormayacaktır.

Avangard halı modelleri genel olarak; pamuk, ipek, polyester ve yün gibi malzemelerden imal edilirler. Armada avangard halılar pamuk tabanlı olmak üzere, üstü kısmı %100 polyesterden oluşmaktadır. Ayrıca altı tarafları kaymaz özelliğe sahiptir. Avangard halılar tüm tasarım öğeleriyle adeta birer sanat eseri görünümündedir. Detaylı bilgiye https://www.battaniye.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı