Atopik Dermatit Ne İçin Kullanılır?

Yetişkinler kadar bebeklerin cildi de hasar görmeye elverişlidir. Hava şartlarından ve diğer çevresel faktörlerden bebeklerin ciltleri etkilenir. Özellikle kuruma ve tahriş en çok görülen durumlardır. Anneler buna istinaden bebekler için nemlendirici ürünler kullanırlar.

atopik dermatit

Atopik Dermatit   ürünler bebekler için çok kuru ciltlere bakım kremi özelliğindedir. Bebeklerin ciltlerinde uzun süreli nemlendirme ve rahatlatmaya yardımcı olur. Bu ürünlerden biri de nemlendirici losyonlardır. Bu ürünlerde bebeklerin cildini yatıştırmayı ve rahatlamayı sağlar.

Atopik Dermatit  Ürünleri ve Özellikleri  

Atopik Dermatit bebeklerin cilt tiplerinde kuru ciltler için bakım balsamı vardır. Diğer ürün de onarıcı bakım kremleridir. Bu kremler cildi nemlendirerek rahatlama hissi sağlar, Özellikle bebeklerin cilt dengesini korur. Çok kuru ciltler için yüz kremleri doğal kökenli aktif içeriğe sahip olup cildin canlandırılmasını sağlar. Bu ürünler çok kuru ciltlerde cildi destekleyici özelliktedirler. En kuru ciltlerde yumuşaklık ve esneklik sağlarlar. Bebeklerin hassas ciltleri için cilt kuruluğu için bebeklere özel bakım sütü ürünleri vardır. Bu ürünler cilt kuruluğunu önlemeyi sağlarlar.

Bebeklerin ciltlerine özel Atopik Dermatit   Ürünleri için firmadan bilgi sağlayabilirsiniz. Satın almak ve detaylara ulaşmak için https://www.recete.com/bebek-nemlendiriciler/ sitesini ziyaret edebilir ve işlem sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu