hosting

Aristo Diyeti Nedir , Aristo Diyeti Nasıl Yapılır?

Aristo Diyeti Nedir? Bir ay içinde kilonuzun yüzde 10’undan kurtulun!

Doktor Gönül Ateşsaçan’ın mucidi olduğu Aristo Diyeti, adını ünlü Antik Yunan Filozofu Aristoteles’ten alıyor. Aristo’nun Antik Yunan Dönemi’nde hayvansal gıdayı reddedip bitkisel bazlı beslenme alışkanlığını sürdürmesini temel alan bu yeni diyet programı sayesinde, Doktor Ateşsaçan, ilk bir ayda toplam kilonuzun yüzde 10’unu eritebileceğinizi iddia ediyor. Örneğin, 80 kiloysanız sadece 1 ayda 8 kilo kadar oldukça ciddi bir rakam eritebilirsiniz ve bu rakamın yarısı, yani 4 kilo yağdan gidecek şekilde olacak. Bu sayede, hem vücut içi yağlanmanızı engellemiş olacaksınız hem de olası ölümcül rahatsızlıklara karşı daha dirençli bir vücut sistemi ile karşı koyabilmek, tamamen sizin elinizde.

Aristo Diyeti Nedir , Aristo Diyeti Nasıl Yapılır?

Aç Kalmadan Hızla Kilo Verin

Aristo Diyeti, öteki şok diyet türleri gibi tamamen boğazı tutup geçici süreliğine aç kalmaktan epey farklı. Bu tür diyetlerin sürdürülebilir olmadığını ileri süren Doktor Gönül Ateşsaçan, onca emekle 3 ay içinde verdiğiniz kiloları 5 ay sonra misliyle geri almamak için Aristo Diyeti’ni öneriyor. Aristo Diyeti’nin diğer diyet türlerinden en önemli bir diğer farkı ise geçici süreliğine uygulanmaması. Yani, ömür boyu uygulayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Aristo Diyeti Nedir?

Nitekim, Aristo Diyeti’ne başlar başlamaz vücut fonksiyonunuzda meydana gelen olumlu değişiklikleri görünce, eklem ağrılarınızın dindiğini, daha verimli uyuduğunuzu, eskiye kıyasla daha az stresli oluşunuzu fark edince ister istemez bu diyeti hayat boyu uygulayacaksınız. Aristo Diyeti’nin danışanlarından beklediği tek şey, glütenli (şekerli) yiyecek-içecek tüketimine tamamen sırt çevirmek olacak.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bunun dışında herhangi bir zorunluluğu bulunmuyor. Yani hayatınızdan hazır gıdalardaki şekerli yiyecek-içecekleri çıkararak ve gün içerisinde yüzde 80 lifli gıda tüketimi yaparak efektif bir şekilde kilo vereceksiniz. Bir nevi, bu kilo verme sürecinin nesnesi değil öznesi olacaksınız.

Aristo Diyeti Nedir , Aristo Diyeti Nasıl Yapılır?

Her Gün 10 Bin Atım Atacak Kadar Zinde Hissedeceksiniz

Diyet yapmanın aç kalmakla bir tutulduğu dünyada, bu tür kalıplaşmış yargıların yanlış olduğunu cesur bir şekilde belirten Doktor Ateşsaçan, Aristo Diyeti sayesinde danışanlarının aç kalmadan, açlık hissi duymadan, günde 10 bin adım atacak kadar formda hissederek yaşam boyu uygulayabileceksiniz.

Bir nevi, bu yeni diyet modelini yaşamınıza entegre ederek daha sağlıklı bir şekilde günlerinizi geçireceksiniz. Yani, kısa süre içerisinde kesin çözüm almayı denemektense, bir ömür boyu yaşamınıza yansıtacağınız bu yeni beslenme modeli ile hem istediğiniz kiloya kavuşacak hem de formunuzun en tepesine çıkacaksınız.

Aristo Diyeti ile birlikte hayvansal gıda tüketimini minimum seviyeye indireceğiniz için kilo verme ihtimaliniz eskiye kıyasla daha kolay ve daha rahat bir şekilde gerçekleşecektir. Hayvansal gıda yoluyla vücudumuza giren minerallerin, özellikle proteinin ne kadar zor bir şekilde sindirildiği birçok bilimsel araştırmayla açığa çıkmıştı. Sadece sindirilme açısından zorluklar yaşanmıyor.

Hayvansal gıdalardan elde edilen protein, vücudun ihtiyacı olan proteinin sadece yüzde 20’sini, veya başka bir deyişle protein katma değerinin yüzde 20’sini oluşturabiliyor. Bu açıdan, yüzde 60-yüzde 70 protein barındıran bitkisel gıdalar düşünüldüğünde, özellikle karabuğday (greçka) ve mercimek, vücuda protein sağlaması açısından hayvansal gıdalardan çok daha dertsiz, çok daha tasasız olmasıyla öne çıkıyor.

Aristo Diyeti Nedir , Aristo Diyeti Nasıl Yapılır?

Tehlikeli iç yağlanmadan, toksinlenmeden ve envaiçeşit riskten kurtulmak istiyorsanız Doktor Gönül Ateşsaçan’ın öncüsü olduğu Aristo Diyeti’ne başlayıp hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Dr. Gönül Ateşsaçan’ın internet adresine girip, Online Destek butonunu kullanarak aklınıza takılan her ne varsa dilediğiniz gibi sorabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz başka bir şey varsa, özel bir durum varsa randevu alıp Dr. Gönül Ateşsaçan’ın kliniğini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Diyetio

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu