Keşfet

Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri Nelerdir?

Arçelik, Türkiye’nin en büyük beyaz eşya üreticilerinden biridir. Dünyaya da ihracat yapan ve ürünlerini pek çok kıtaya duyurmuş olan Arçelik, beyaz eşya konusunda artık duayen olmuştur. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi, küçük ev aletleri gibi pek çok ürüne öncülük eden Arçelik pek çok ülkeye de hitap etmektedir.

Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri Nelerdir?

Teknolojik ürünlerin markası ne olursa olsun belli bir zaman içerisinde arızaya neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise kişiler kendilerine en yakın teknik servis ihtiyacını hissetmektedir. Arçelik Servis Çekmeköy ise Çekmeköy ve çevresi için üstün ve kalteli hizmet anlayışı ile hareket etmekte, sorunlara en kısa sürede çözüm bulabilmektedir. Donanımlı ve oldukça bilgili ekip, arızaların tespitini sağlamadan ve müşteri onayını almadan herhangi bir işlem sağlamamaktadır.

İLGİLİ BİLGİ:
Güvenilir Kurumsal Araç Kiralama

Nasıl Randevu Alabilirim?

Arçelik servis Çekmeköy aracılığı ile müşteriler tüm servis taleplerini ulaştırabilmekte, randevu da oluşturabilmektedir. Müşteri hizmet yetkilileri hemen kullanıcıların isteklerine cevap vermekte ve gerekli yönlendirmeleri de sağlayabilmektedir. Müşterilerin ev ya da iş yerlerinde bulunan beyaz eşyalar için yerinde onarım yapılabileceği gibi gerekli görüldüğünde adres dışında da onarımlar sağlanabilmektedir. Arçelik Servis Telefonu aracılığı ile servis talebi oluşturmak ya da detaylı bilgi sahibi olmak da mümkün olabilmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas olan firma, arızaların giderilmesi ve müşterilerin ihtiyaçlarının tam olarak sağlanabilmesi için her türlü çalışmayı sağlamaktadır.

Kullanıcılar Şunları da Baktı

Bu içerimizi Değerlendirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı