Araç Takip Sistemi Mobil Uygulaması

Sizlere bu yazımızda araç takip sisteminin mobil uygulamaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bu bilgileri de daha önce incelediğimiz Turuncu Araç Takip Mobil uygulaması üzerinden vereceğiz.

Araç Takip Mobil Uygulama Ne İşe Yarar ?

Turuncuaractakip.com   Araç Takip Mobil uygulamalar ile araçlarınızı Android Araç Takip ve İOS Araç Takip uygulamalar üzerinden anlık olarak takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Turuncu araç takip sisteminin mobil uygulamaları ücretsiz olup telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Web üzerinden GPS takip sistemi takılı olan araçlarınızı anlık olarak takip edebileceğiniz gibi mobil uygulamalardan da araçlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. GPS Takip sistemi takılı olan araçların gün içinde yapmış olduğu saha aktivite detaylarını tüm mobil cihazlarda takip edebilirsiniz. Özellikle sürekli olarak seyahat halinde olmanız araçları izleyemeyeceğiniz anlamına gelmemektedir. Mobil uygulama üzerinden araçların günlük kilometrelerini takip edebilir, aracımı takip et özelliği ile araçlarınızı uydu veya sokak haritaları üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sürücü Arama Özelliği

Sürücü arama butonu ile araç sürücünü tek bir tıklama ile arayabilirsiniz. Sürücüyü aramak için uygulamadan çıkıp telefon defterinde numara aramanıza veya sürücünün telefonunu çevirmenize gerek kalmadan mobil uygulama üzerinden sürücüyü tek tıkla arayabilirsiniz.

Aracımı Takip Et Özelliği

Aracımı takip et özelliği ile GPS araç takip cihazı takılı olan araçlarınızı tek bir ekranda takip edebilirsiniz. Aracımı takip et özelliğini açmanız durumunda sadece takip etmek istediğiniz aracı harita üzerinden odaklanarak hareketlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Aracıma Götür Özelliği

Araç takip sistemi mobil uygulamalar içinde işlevsel olarak kullanılan aracıma götür butonu ile sahada Gps takip cihazı takılı olan araçlarınızın konumlarına basit ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Aracıma götür özelliği ile aracın son konumuna haritalar üzerinde yol tarifi olarak gidebilirsiniz.

Basit ve Kolay Kullanım

Turuncuaractakip.com mobil Turuncu araç takip sisteminin mobil uygulaması işlevsel ve basit olması kullanıcıların rahat kullanabilmesi için tasarıma önem verilmiştir. Tek bir tıkla tüm araçlarınızı tek bir ekranda görebilir, araç detayları ile kontak durumu aracın ilk kontak açtığı nokta, son kontak bilgisi, son araç konum bilgisi gibi birçok veri bilgisine Uydu takip sistemi mobil uygulamalardan takip edebilirsiniz. Araç takip sistemi fiyatları hakkında www.turuncuaractakip.com adresinden teklif alabilirsiniz. İşletmenize yönelik araç takip sistemi çözümleri ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. GPS Takip sistemi ile işletmen maliyetlerinizde araç bakım ve yakıt giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu