blank

Apple Teknik Servisi

Abone olblank
blank

iPhone her zaman güvenilir ve stabil çalışan işletim sistemiyle insanların vazgeçilmez akıllı telefon tercihi oluyor. iPhone’ların her yeni tasarlanan modellerinde özellikle de sağlamlık geliştirmesi bakımından diğer markalara göre daha da kararlı olduğu aşikar. Ancak yine de insanların kullanım alanlarından kaynaklanan veya kullanım hatalarından dolayı hasarlanan iphone telefonların fazlaca olduğu da herkesçe bilinen bir gerçek.

Apple Teknik Servisi

İphone Teknik Servisi

iPhone teknik servisleri belli bir aşamaya kadar hasarlı olan telefonların arızasını kabul ediyor ve sizlere yenisini geri veriyor. Fakat son zamanlarda bu durumun da azaldığını da söyleyen kesimler var. Tabi ki de telefonların kullanıcı hataları yüzünden teknik servisi gitmesi sonucu apple yenisini vermeyi kabul etmiyor. Çare ise alternatif , işini en iyi şekilde yapan iPhone teknik servisleri.

iPad Teknik Servisi

Sadece iPhone değil ,iPad’lerde de durum aynıdır. Apple asla kullanıcı taraflı hataları kabul etmediğinden bu işi yapan alternatif ipad teknik servislerini keşfetmek lazım. Çünkü iphone ekran değişimi ve ipad ekran değişimi en pahalı teknik iştir. Bu yüzden de bu işin sadece yapılışı değil kullanılan malzemelerin kaliteli olması veya orijinal olmasına kadar güven ve tecrübe ister.

Apple servisine giden arızların başlıcaları iphone ekran değişimi,ipad ekran değişimi ,şarj yeri sıkıntısı,kulaklık girişi ve kulaklıkla ilgili problemler, kamera ile ilgili problemler , aşırı ısınma ,batarya sorunu gibi donanımsal sorunların yanı sıra az da olsa yazılımsal sorunlar da en çok apple servisine giden arıza konuları.

iMac, apple bilgisayarlarının da yine donanımsal sorunlar nedeniyle, teknik servise gittiği ve çözümünde de yine kullanıcıdan kaynaklanan hataların bulunduğu birçok kullanıcıda ortaya çıkmıştır. Bunun sonucu, kullanıcılar genelde alternatif iMac teknik servislerine yöneldi.  Yazılımsal olarak pek hata veya sorunun olduğuyla ilgili bir bilgi yok. Ancak donanımsal sorunların başında ısınma, girişlerdeki sorunları,ekran sorunları ,kapak ve haparlör  sorunlarının olduğunu öğrendim. Bunun dışında yazılımsal olarak pek teknik servise başvurulmuyor. Tabi ki iMac teknik sorunlarının yanında elbette yazılımsal sorunlar da olabilir. Ama bu sorunlar kullanıcılar tarafından da çözülebilecek sorunlardır genelde diye düşünüyorum. Yapmayı bilmeyenler veya çekinenler teknik servislere gidebilirler.

Bu yazımıza destek olan ve 27 yıllık tecrübesiyle Apple teknik servisliği hizmeti de veren https://www.saintscomputer.com/ adresini tavsiye ediyoruz.

avatar
  Abone ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı