Keşfet

Apex legendsda hile kullanmak

Apex Legends, yayınlandığı günden itibaren ses getiren ve çok kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan Battle Royale oyunu. Apex çıkmadan önce oyuncular arasında en çok tercih edilen Battle Royal oyunlarının başında PUBG ve Fortnite geliyordu. EA Games tarafından yayınlanan ve büyük reklam bütçeleri harcanan Apex`in bu kadar tutulması elbette tesadüf değil. Öncelikle oyun Fortnite gibi ücretsiz. Aynı zamanda büyük reklam kampanyaları ile yayınlandı ve arkasında EA gibi güçlü bir firma var. Hal böyle olunca oyunun tutmaması imkansızdı.

Her oyunda olduğu gibi Apex Legends Hileleri ve Hack yazılımları paylaşımları da yapılmaya başlandı.  EA bu konuda çok acımasız ve binlerce oyuncunun hesabını kapattı. Aynı zamanda bir süre sonra artık hileden banlanan oyuncuların sadece hesaplarının kapatılmasıyla bu iş bitmeyecek. EA yaptığı açıklama da hile kullanılan bilgisayarlardan da oyuna bir daha girilemeyeceğini duyurdu. Bu aslında Apex Legends`ı hakkıyla oynamak isteyen oyuncular için çok iyi bir haber çünkü bildiğiniz üzere hile ile başa çıkamayan oyunlar çok kısa sürelerde neredeyse oyuncularının tamamını kaybediyorlar.

Oyuna ait hile paylaşımları en çok Apex Legends forumlarında yapılıyor. Yayıncı firma hilecilerle ne kadar mücadele ederse, hileciler o kadar hızlı yeni hile çıkartıyorlar. Fakat diğer oyunlarda ki kadar çok hile kullanıldığını söyleyemeyiz.  Oyuna başlamak isteyenler için ise henüz geç değil. Başlangıç öncesi Resimli En iyi Apex Legends Silahları rehberine bir göz atabilir, stratejinizi daha iyi belirleyebilirsiniz. Oyuna başlamak için eğer hesabınız yoksa yeni bir Origin hesabı oluşturmanız ve oyunu indirmeniz yeterlidir. Oyun tamamen ücretsiz olup sadece oyun için satın almalarda para harcanabilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı