Keşfet

Ankara’da kepenk tamiri yapan firmalar

İş yerlerini daha modern göstermek,yaşanılan evlerin kalitelisini ve güvenliğini daha da arttırmak için kepenk sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.Ersan kepenk olarak tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor ve uzman ekibimizle profesyonel olarak çalışmalara devam ediyoruz.Kepenk,otomatik kapı,manuel kepenk gibi birçok sistemin tamir bakım ve onarım işlerinde kusursuz destek vermekteyiz.

Ankara'da kepenk tamiri yapan firmalar

Kepenk tamiri

Bildiğiniz üzere mağaza ve işletmelerimiz hırsızlık gibi kötü niyetlere karşı savunmasız durumda kalmamalıdır.Bunun için gereken önlemler alınmalı ve güvenliği tamamen sağlanmalıdır.Güvenlik dediğiniz de ise devreye biz girmekteyiz.Birçok işletmeye kepenk montajı yapmaya devam eden ve hali hazırda kepenk sistemi arıza yapmış işletmelere ise kepenk tamiri hizmeti ile yardımcı oluyoruz.Ankara kepenk tamiri firması arıyorsanız hemen bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Estetikliği ve güvenliği göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı yapıyor ve teslim ediyoruz.Ersan kepenk,Ankara’da aktif olarak çalışmalarına devam eden bir firmadır.Bünyesinde tamamen profesyonel ekipler ile müşteri memnuniyeti sunuyor ve yaptığı her tamir işinde 2 yıl garanti veriyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Rubenis Klima Bakım ve Onarım Servisi

Müşterilerimizin  sık sorduğu sorulara buradan da yanıt verelim.

Kepenk tamiri sağlıklı oluyor mu?

İşletmelerinde bulunan kepenk sistemlerinde arıza olan müşterilerimiz bizi arıyor ve tamir yaptırsak eskisi gibi sağlam olur mu diyor.Cevabı: EVET.
Tamamen kaliteli parça kullanıyoruz.Profesyonel ekibimiz sorunlu parçayı garantili olanıyla,yani yenisiyle değiştiriyor ve montajı en iyi şekilde gerçekleştirip teslim ediyor.

Kepenk sisteminin kumandası bozuldu,komple kepenk mi değişiyor?

Kepenk sisteminizin kumandası kaybolduysa çözüm çok kolay.Kepenk mekanizması aynen kalıyor ve sadece kumandanın yenisini size teslim ediyoruz.Bunun için 5 dakika kadar ufak bir çalışma yapmamız yeterlidir.

Manuel kepenk çok zor açılıp kapanıyor,çözümü ve fiyatı ne kadar tutuyor?

Buradan fiyat vermemiz maalesef mümkün olamıyor.Fakat zor açılıp kapanan manuel kepenklerin bakımları oldukça uygundur.Zor açılıp kapanması içerisinde bulunan parçaların yağsız kalmasından ve dağılmış olmasından kaynaklanabilmektedir.

İLGİLİ BİLGİ:
Geleceğin Ofisleri: Estetik Ve Modern Mekanlar

Kepenk ve kepenk tamir işleri için alttaki bağlantıya tıklayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.
WEB: www.ankarakepenkci.com

İçeriğimizi Değerlendirin!

/5 Oy


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı