Keşfet

Altus Servis

Altus marka beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalar İstanbul içinde Altus Servis tarafından profesyonelce giderilmektedir. Yaşanan sorunun en hızlı ve en güvenilir şekilde çözülmesi ancak teknik anlamda profesyonel hizmet veren bir servisçe yapılabilir. Bu nedenle en güvenilir teknik servis hizmeti Altus Servis tarafından çamaşır ve bulaşık makinesi arızaları için sağlanacaktır.
Altus Servis Çamaşır Makinesi
Çamaşır makinesi arızaları söz konusu olduğunda özel Altus Servis yetkilileri öncelikle arıza tespiti yapmaktadır. Bunun için arıza öyküsünü dinleyerek muhtemelen arızanın kaynağı olan noktayı daha kolay tespit edebilmektedir. Altus Servis Çamaşır makinesi arızalarını bazen yerinde bazen de servis biriminde çözmeye çalışmaktadır.
Altus Servis Bulaşık Makinesi
Altus Servis bulaşık makinesi arızalarını gidermek için çamaşır makinesi arızalarında olduğu gibi öncelikle arıza öyküsünü dinlemektedir. Sonrasında makinenin verdiği sinyale göre arızanın bulunduğu kısmı ve arıza kaynağını tespit etmektedir. Sonraki süreçte tamir için yapılması gereken işlem belirlenmektedir. Bazı arızaların giderilmesi için parça değişimi yapılması gerekmektedir. Bu bazen parçanın servisin elinde bulunmasıyla hemen yapılabilmekte bazen de parçanın getirtilmesi gerekmektedir. Yapılan tamir ve parça değişimi neticesinde servis en az bir yıllık işçilik ve yedek parça garantisi vermektedir.
Altus Servis İletişim Bilgileri
Çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi arızası için Altus Servis çağırmak isteyenler 444 78 56 numaralı telefonu arayabilirler. Böylece arıza kaydı oluşturabilir ve teknik ekip talebinde bulunabilirler.
Web: http://www.altusservis.net

Silivri Satılık Arsa Nereden Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı