Alışveriş Sitelerindeki Sıcak Fırsatları Nasıl Yakalarım?

Google Haberler'de MaksatBilgi'yi Takip Edin!

Koronavirüs yüzünden evde daha fazla zaman harcıyoruz. Bu zamanı değerlendirmek için yapabileceğimiz aktiviteler ise sınırlı kalıyor. İnsanların en çok yaptığı aktivitelerin başında ise film & dizi izleme ve online alışveriş yapma gibi aktiviteler geliyor. Gerçi online alışveriş, koronavirüs dışındaki zamanlarda da evde ve dışarıda “her nerede olunursa olsun” mobil cihazlarla da yapılabiliyor. Daha hızlı ve daha kolay bir şekilde. Alışveriş sitelerinin çoğalması ve daha fazla girişimin bu yönde şekillenmesi, insanların hangi sitelerde indirimin daha iyi olduğuna dair arayışları gibi bir ihtiyaç ortaya çıkıyor. Bu yazımda sizlere bunu ve daha fazlasını sunan bir alışveriş forumu hakkındaki deneyimimi aktarmak istiyorum.

 Alışveriş Sitelerindeki Sıcak Fırsatları Nasıl Yakalarım?

İndirimler, Sıcak Fırsatlar Nasıl Takip Edilir?

Binlerce ve dünyada ise milyonlarca alışveriş sitesi var. Türkiye’de ise binlerce eli yüzü düzgün ve işini doğru yapan, az şikayeti olan alışveriş sitesi bulunuyor. En kaliteli alışveriş sitesinden, en az rağbet gören ama ürünleri kaliteli olan internet sitelerinin kendilerine has indirim oranları ve indirim günleri bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Black Friday Nedir? Ne Zaman Başlıyor?

Bu indirim günlerini veya indirim oranlarını en iyi şekilde yakalamak ve takip etmek için bir sistemin ve internet sitenin olup, olmadığına dair araştırma yapmak istedim. Geçtiğimiz gün bu araştırmalarımın sonucu karşımıza alışveriş forumu adından bir internet sitesi çıktı.

Evet forum! Forum sitelerini bilenler bilir. Bilmeyenler için ise kısaca şöyle anlatabilirim: forum kurallarına bağlı, foruma gerçek anlamda destek ve en iyi şekilde katkıda bulunan üyeler tarafından oluşturulan konular ile donatılmış, bir form düzenine sahip sitelerdir. Bu tarz sitelere ücretsiz /referanslı üye olunuyor. Üye olduktan sonra forumun yapısına göre gerçek anlamda katkıda bulanabileceğiniz konular açıyorsunuz. Konunuz moderatörler tarafından inceleniyor.

Yararlı veya yararsız, güncel veya eski tipine göre forumlarda ayrımlar yapılır. Üyelerin açtığı konulara da yine üye olarak cevaplar yazabiliyorsunuz.  Böylelikle hiç üye olmadan, konu hakkında araştırma yapmak isteyen, ziyaretçilere ücretsiz bilgi veriyorsunuz.

Forum düzeninde sıcak fırsatlar ve indirimleri takip edebileceğiniz ve sırf bu konuda açılan bir forum sitesinden bahsediyorum. Konularda, alışveriş sitelerin indirim kuponları, indirim duyuruları vb gibi daha geniş forum başlıklarına sahip. İncelediğim kadarıyla konular aktif ve güncel.

Alışveriş ile ilgili her detaya sahip.

Alışverişin sadece satın alma değil, satın aldıktan sonraki müşterilerin sorunlarının da duyurulduğu bir alan. Alışveriş sitelerinde en sık karşılaşılan sorulardan biri olan kargo süreleri gibi birçok detaya sahip. “Aliexpress kargo” gibi birçok alışveriş sitesinin kargo konuları da yer alıyor.

Daha fazlası için:

Yukarıda bahsettiğim konular ve detaylar sadece kısaca anlatabildiğim konular. Bunlarında daha fazlasını incelemek için alisverisforumu.comu ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir yorum

  1. Aradığınız ürünün en uygun fiyatlısını ararken bu tip siteleri kullanmak zaman ve para olarak ciddi tasarruf sağlıyor. Ben de kullanıyorum herkese öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu