Maksat Yazmak

Aldandık Öyle Mi?

Aldana nana değil önce kim aldattı ona bakalım.

recep-tayyip-erdogan-la-fethullah Aldandık Öyle Mi?

Fethullah Gülen kimdir?  Bu şahıs kuran-ı ezbere bilen ama ilk okulu dahi bitirememiş bir hafız dır … Rahmetli Uğur Mumcu yıllar önce ne dedi; bu cemaat  emniyette yargıda ve orduda hızla kadrolaşmakta böyle göz yumarsanız…

Gün gelir; bu günün teğmenleri paşa olur, polisi müdür olur, savcısı  başkan olur, laik devleti ele geçer demedi mi ?

Dedi dinlemediniz ta 1963 yılında arkasında dış güçlerin olduğu sinyalini verdi.O tarihte Erzurum da sosyal izimle mücadele  derneğinin kurucuları arasında yerini aldı.kimse sorgulamadı imam sosyal izim den ne anlar.Atatürk ne dedi? Hatırlayın bu ÜLKE ŞEYHLER MÜRİTLER ÜLKESİ Olamayacak kadar çok değerlidir. 

Şimdi aldananlara bakalım; ERBAKAN. ECEVİT, DEMİREL ÖZAL MESUT  ÇİLLER BAYKAL YAZICI OĞLU ERDOĞAN ABDULLAH GÜL VE BİNLERCE MİLLET VEKİLİ BAKAN PAŞALAR MÜDÜRLER DEKANLAR VALİLİLER daha nice aydınlar aldanmışlar.

Ceza alanlara bakıyorum aydınlar paşalar müdürler yani bir genelleme yapacak olursak devlet memurları iş adamları ceza almayı hak ettiler mi? Evet hak ettiler! Peki ya asıl ceza alması gerekenler niçin ceza almıyor. Asıl sorgulanması gereken budur.Bu cemaatin en hızlı yol aldığı  yıllar 2000-2013 yıllarıdır.Niçin bakanlık yapanlar cumhurbaşkanı olanlar başbakan olanlar millet vekili olanlar ceza almıyorlar? Diğerlerini Fethullah’ın kucağına atan bunlar değil mi? Aldandık deyip kurtuluyorlar bu nasıl adalettir. Bu adalet anlayışını anlayan varsa anlatsın acaba diyorum…Kendi kendime yoksa ben geri zekalı mıyım? Son olarak sizlere şu dizelerle veda etmek istiyorum.Sorgulama yeteneğini kaybeden toplum köle olmaya mahkumdur!

Saygılarımla!

Sizin İçin Önerilen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı