AirPods 3 Özellikleri Nasıl Olacak?

Herkesin hemen hemen sevdiği ve dünyada en çok kullanılan teknoloji markalarından biri olan Apple yeni kablosuz kulaklıkları için kolları sıvamış durumda.

Ürettiği her ürün sektör tarafından büyük bir beğeni ile karşılanan Apple bu sefer kablosuz kulaklıklar için yeni bir sektör oluşturmayı düşünmekte.

Bu konuların daha fazlasına erişmek için Tekno Bilim yani Teknoloji Haberleri bölümünde sizler için daha çok gelişmeyi haberdar ediyoruz.

airpods 3 1

Yeni üretmekte olduğu AirPods 3 ile sektörde ki bir çok firmayı şaşırmayı hedefleyen Apple bu modelinde bir çok farklı yeni özellik getireceğiniz ve oldukça uygun fiyatlı bir ürün çıkaracaklarını özellikle belirledi.

Teknoloji Haberleri – Bilim Teknoloji Rehberi olarak sizler için bu yeni çıkacak kulaklığının biraz özelliklerinden ve tahmini fiyatlarından bahsetmek istiyoruz. Bu yeni kulaklığın çıkması ile birlikte Apple’ın bir çok kesime hitap edebileceği düşünülüyor.

Özellikle rakiplerinin oldukça düşük fiyat sunması yüzünden firmalar arasında ki rekabetten yorulan Apple yeni bir yöntem kullanarak, son derece özel tasarladıkları bu ürünleri uygun fiyata satmaya amaçlıyor.

Yeni kablosuz model olarak üretilen bu kulaklıkların hem cepleri yakmayacak fiyatta olması hemde sektörde ki bir çok firmanın ürettiği kulaklıklara göre özelliklerinin daha çok olacak olması Apple’ın pazar payını genişletmek için yaptığı hamlelerden biri gibi görünüyor.

Apple’ın yeni çıkaracağı bu kablosuz kulaklığın ortalama 399 dolar gibi bir fiyatla piyasaya sokulması bekleniyor.

AirPods 3’ün Fiyatı Nasıl Belirlenecek?

airpods 3

Sitemizin Bilim ve Teknoloji bölümünde de yer verdiğimiz AirPods’un fiyatı en çok merak edilen konulardan biri bununla beraber kulaklığın özellikleri ise fiyatına göre gayet kaliteli olduğu tüketicilerin gözünden kaçmıyor.

Özellikle tatmin edici yapısı ile birlikte bir çok kişi kulaklık kullanımı konusunda Apple AirPods 3 kulaklığa geçiş yapacak gibi görünüyor. Kulaklığın Bluetooth 5.0 desteğine sahip olduğu söylenirken piyasa da en çok şaşırtıcı özelliği ise batarya ömrü olacak.

Apple yaptığı açıklamalarda batarya ömrünün bir çok kişiyi şaşırtacağını ifade ediyor. Teknoloji devleri arasında Apple özellikle pazar payını büyütmek amacı ile sektöre uygun fiyatlı sokacak olduğu AirPods 3 daha şimdiden tüketicilerin merak ettiği ürünler arasına girmeye başardı.

Bununla beraber kulaklık içerisinde daha iyi bir ses yalıtımı vaat eden Apple müzik dinleme zevkinin de daha iyi olacağını, seslerin daha kaliteli bir şekilde yansıyacağını belirtti.

Özellikle karşılıklı telefon görüşmelerinde sesin dışa yayılmamasını ve kullanıcıların birbirini daha net duyabileceği bir aygıt olduğu da söylentiler arasında. Teknoloji Tasarım konusunda geçen yıl çıkan AirPods Pro’dan farklı olmayacağı söylenen AirPods 3 hakkında bir çok sızıntı gün geçtikçe aktarılmaya devam edecek.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu