Keşfet

Accent Prime’nin Yararlı Etkileri Nelerdir?

Vücutta yaşlanmaya bağlı olarak karın, kalça, bacak, kol, sırt ve omuzlardaki derinin sıkılığını kaybetmesi ve yağlanmasına çözüm getirmekte olan, radyo dalgaları ve ultrason teknolojisinin bir araya getirilmesi ile uygulaması yapılan tedavi yöntemine, accent prime denir.

Accent Prime'nin Yararlı Etkileri Nelerdir?

Nasıl Uygulanır?

Odaklı Derinlik Kontrol Teknolojisi’ni kullanan Accent Prime, hastanın cilt tipinin tespiti sonrasında otomatik olarak ayarlanmak da olan derinlik kontrolü yöntemi ile kişiye özel olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Patentli bir yöntem olan uygulama, cildin ve yağ dokusunun durumuna göre dört ve ya altı seans gibi kısa bir süre içerisinde ince kıvrımlar yaratmayı başarmaktadır. Yaşın ilerlemesi sonucu olarak cildinin sarkmasından, vücut yapısının değişmesinden, yağlanma, sarkma gibi vücut şeklinin bozulmasına neden olan, cildinin cansız ve donuk görünmesinden şikayetçi olan herkes, prime incelme uygulamasını yaptırabilmektedir.

İLGİLİ BİLGİ:
Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Yararlı Etkileri

Kol ve bacaklarda, dizin iç bölgesinde bulunan yağ dokusunda bulunmakta olan kolajen lifleri uyararak, bu zorlu bölgedeki yağları eritir, bacaklara gerginlik kazandırarak incelmesine neden olur. Vücudumuzun en hassas bölgelerinden birisi olan karın da zorlu hareketlerin bile bazı durumlarda gerginlik sağlayamadığı, hareketsizlik, zor diyetler, stres, yaş ve gebelik sebepleri ile oluşan sarkık karın görüntüsüne katkı sağlar.

Accent prime karın bölgesinde oluşmuş olan yağ fazlalıklarını ortadan kaldırarak, karına esneklik ve sıkılığını yeniden kazandırır. Yaş aldıkça sertliğini yitirmekte olan omuz ve sırt bölgesindeki cilt dokusu, yağlı ve istenmeyen bir görüntü oluşturmaya başlamaktadır. Sırt ve kol bölgesi üzerinde çok etkili sonuçlar vermekte olan bu yöntem, ultrasonik radyo dalga vasıtası ile, bu bölgelerde oluşmuş olan fazla yağları etkisiz ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırarak, pürüzsüz bir sırt ve kol görüntüsü sağlamaktadır.

İLGİLİ BİLGİ:
HD Duvar Kâğıtları

Yüz ve yüz çevresinde oluşmakta olan fazla yağ ve cilt sarkmaları için de, kolajen liflerden oluşmuş olan bir ağın içerisinde çalışmakta olan ve bu liflere hareket kazandıran uygulama, yüz ve çevresine eski şeklini ve elastikiyetini yeniden vermektedir. Kalça ve bacak bölgesinde bulunmakta olan, söğüt cildi diye tabir edilmekte olan bölge gerçekten sorunlu ve zor bir bölgedir. Özellik ile kalçalar üzerinde radyo dalgası ve ultrasonun birleştirilmesi ile bu zorlu bölgede kalça dikleştirmesi yapılabilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı