takipçi satın al

8 Kasım Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri Nelerdir?

8 Kasım Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri Nelerdir? Tam ay tutulması olarak da bilinen kanlı ay tutulması, Ay tamamen Dünya’nın gölgesindeyken, Dünya güneş ve ay arasındaki yörünge konumuna girdiğinde meydana gelir. Güneş ışınları bu konumda aya ulaşamadığı için, ay sadece Dünya atmosferinden mavi bir filtre ile yansıyan ışıkla aydınlatılır ve ona kırmızımsı bir görünüm verir. Gökbilimciler bu ay durumuna kanlı ay adı veriliyor.

Ay tutulması, fotoğrafçılar ve tutulma gözlemcileri için bir şölen olacak. Astrolojik olarak, biz insanlar üzerinde bir etkisi olabilir. Ay tutulmalarının sırları ve gerçekleri ortaya çıkardığı bilinmektedir. İşte 8 Kasım kanlı ay tutulmasının burçlara etkileri…

8 Kasım Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

2022 Kanlı Ay Tutulması Ne Zaman?

8 Kasım 2022’de saat 14:00’te gerçekleşecek Ay tutulması Avrupa, Afrika ve Asya’dan izlenebilecek. Tam güneş tutulması 13.17 ile 14:42 arasında gerçekleşecek. Tutulma, ayın 16:56’da yarı gölgeden çıkmasıyla sona eriyor. Ancak Türkiye’de tutulmanın gündüz saatlerine denk gelmesi ve havanın açık olması nedeniyle net bir şekilde izlenemeyecek. Bir sonraki kanlı ay tutulması 2025 senesinde gerçekleşecek.

8 Kasım Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri Nelerdir?

Koç

Ay tutulması mali durumunuzu düzene sokmak için bir hareket çağrısı görevi görüyor. Bütçenize uygun yaşarken fazladan para biriktirmenin yollarını nasıl bulabileceğiniz konusunda araştırmalar yapın. Kuponlar ve indirimler sizin dostunuz. Onları kullanmaya özen gösterin

Boğa Burcu

Şu anda tüm dikkatler üzerinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Bu da ilgi odağı olmaktan çekinmenize neden olacak. Ay’ın ışığı altındaki anınızı kucaklayın. Kendinize olan güveninizi ve özsaygınızı artırmanın anahtarının ilgi ve sevgi görmek olduğunu fark edebilirsiniz.

İkizler

Tutunduğunuz negatif enerjiyi serbest bırakmanın zamanı artık geldi. Derin bir nefes alın ve bastırdığınız geçmiş duyguları ve hayal kırıklıklarını bırakın. Kendinizi sağlıksız duygulardan ne kadar uzaklaştırırsanız, o kadar iyi hissedeceksiniz. İyileşmek zaman alacak olsa da, bu sürece bir an önce başlayın.

Yengeç

Kendinizi yakın hissettiğiniz bir amaç doğrultusunda hareket edin. İnsanların gerçek potansiyellerini bulmalarına yardımcı olurken en iyi halinizde olduğunuzu unutmayın. Çünkü ihtiyacı olan herkesin yanında olmayı seviyorsunuz. Başkalarına ne kadar çok şey verirseniz, kalbiniz o kadar çok sevgi ile dolacak v e mutlu olacaksınız.

8 Kasım Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Aslan Burcu

Son zamanlarda kariyerinizin yönünü sorguluyorsunuz. İlk başta korkutucu gelebilecek farklı bir pozisyona geçseniz de, becerilerinizi çeşitlendireceği için bu deneyim faydalı olacaktır. Açık fikirli olun ve fırsatları kamadan yakalayın.

Başak Burcu

Sık sık başkalarının iyiliğine inansanız da, etrafınızdakilere olan inancınız daha da sorgulanabilir hale gelebilir ve test edilebilir. Arkadaşlarınıza ve ailenize güvenmediğinizden değil, ama siz dikkatinizi vermediğiniz bir anda bir şey yaparlarsa diye bir gözünüzü açık tutuyorsunuz.

Terazi Burcu

Kendinizi bir güç mücadelesinin ortasında bulabilirsiniz. Bu olaylara nasıl dahil olduğunuzdan emin olamayabilirsiniz. Terazinizin dengesi bozulduysa, teraziyi olumsuz yöne çeviren durumlara katılmaktan kaçınmak sizin elinizde. İnsanlar sizi kışkırttığında yemi yutmayın.

Akrep Burcu

Şu anda kendinize odaklandığınız için kendi ihtiyaçlarınız ile sevgilinizin arzuları arasında bir denge kurmak zor olabilir. Yine de ne kadar iyi hissettiğinize şaşırabilirsiniz. Tutulma sırasında cömert olun ve verdiklerinizin size geri döneceğini bilin.

Yay Burcu

Şu anda, günlük rutininizde olumlu değişiklikler yapma dürtüsü hissedebilirsiniz. Sadece yeni bir şeyle başlayın. Bu ister meditasyon olsun ister spora başlamak için 30 dakika erken kalkmak olsun. Kaygıyı azaltmak için hayatınıza kişisel bakım eklemeyi ihmal etmeyin. Stresi yönetmeye yönelik bu yeni yaklaşım genel enerjiniz için faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu

Son birkaç haftadır dikkatinizi çeken bir projeyi tamamlamak için üzerinizde baskılar var. Nasıl sonuçlanacağı konusunda biraz stresli olsanız da, klasik Oğlak sorunları tamamlandığında hayatınızdaki boşluğu neyin dolduracağı konusunda da endişelenebilirsiniz. Merak etmeyin, yakında başka bir iş bulacaksınız.

Kova Burcu

Ailenizin tavsiyelerinize ve yardımınıza ihtiyacı var. Gizliden gizliye, derin bir düzeyde bağlantı kurma ve sevdiklerinize hizmet etme şansına sahip olmayı seviyorsunuz. Bu gibi ihtiyaç anlarında sevdiklerinizin yanında olmak için kalbinizi daha da genişletin.

Balık Burcu

Aramalarınızda biriken bir sürü telefon görüşmesi, gelen kutunuzda pek çok mesaj ve e-posta var ve bunların hepsi sizi strese sokuyor. Aldığınız mesajları görmezden gelmeyin. Sadece insanlara bunaldığınızı ve toparlanmak için zamana ihtiyacınız olduğunu söyleyin. İşe başlamadan önce derin bir nefes alın.

8 Kasım Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

8 Kasım Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri İle İlgili Videolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir