Makyaj Videolarıyla Fenomen Olan 70 Yaşındaki Youtuber Büyükanne

instagram takipçi hilesi

Günümüzün en bilinen para kazanma yöntemleri arasında bulunan youtuberlık ile ilgili her gün farklı bir şeyler çıkmakta. Tıpkı 70 yaşında ki Güney Koreli fenomen büyükanne gibi.

koreli fenomen

Youtube kanalı açarak fenomen olma ya da para kazanmak her geçtiğimiz gün en popüler işler arasında yer almaya başladı. Bir çok kişi , genellikle de genç nesil , video çekerek kazanç elde etme konusunda oldukça meraklı .

Aslında youtuberlık da merak duyulmayacak gibi de değil . Çünkü videolarınız bir kez sevildiği an , hızlıca fenomen olmaya belki de kendinize yetecek kadar para kazanmaya başlıyorsunuz.

Fakat bazen işlerin yolunda gitmediği zamanlar da olmuyor değil . Örnek vermek gerekirse , geçtiğimiz günler de Amerika Birleşik Devletleri’nde bir adet youtuberın daha fazla para kazanma isteği yüzünden öldüğünü sıkça duymuştuk.

Fakat şimdi yakından tanıyacak olduğumuz fenomen Youtuber büyükanne için ise durum gayet güzel gitmekte. Çünkü 70 yaşında ki bu ton ton Güney Koreli Park Mak-rye , çekmiş olduğu ilginç videolar ile her geçen gün Youtube’da daha fazla duyulmaya başlandı.

Büyükanne Tanımına Pek Falza Uymasada Park Mak-rye , Arkadaşlarından Daha Farklı İşler Yapıyor

Açık ara en büyük farkı ise makyaj videoları çekerek ve bu videoların genç vloggerlara oranla daha fazla izlenmesi.

guney koreli fenomen buyukanne 3

Yaklaşık Olarak 300 Bin Takipçisi Olan Fenomen Büyükannenin , “Büyükannenin Günlüğü” Adlı Kanalı İse Günden Güne Büyükmekte.

Yüksek enerjiye sahip olması ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran ruhu genç büyükanne , yaşı ile de dalga geçmeyi oldukça seviyor.

Büyükannenin Youtuberlık Macerasına Başlamasında Torunu Olan Kim Yura’nın Yardımcı Olduğunu Belirtelim

guney koreli fenomen buyukanne 2

Büyükannesini youtuberlık için desteklemesine gerekçe olarak ise büyükannesini yaşlılık hastalıklarından korumak ve bunalmasının önüne geçmek olduğunu belirtmiş.

Torununun youtube kanalı açma hikayesi büyükannesi ile gitmiş olduğu Avustralya seyahatine uzanmakta. Seyahat sırasında Park Mak-rye’nin kanguruları severken , Noel Baba şapkası ile Cairns Esplanade Lagoon’da su ile oynarken çektiği videolarını Youtube’ya yükleyerek büyükannesinin fenomen olmasını sağladı.

koreli fenomen kimdir

Sonuç olarak ; torunu amacına ne kadar ulaşır bilinmez fakat Park Mak-rye’nin şimdiden epey fenomen olduğunu ve para kazandığını rahatlıkla söylememiş mümkün. Çünkü Park Mek-rye’mim kapısı birçok büyük şirket tarafından çalınarak , kendisine reklam için teklifler yapılıyor.

Park Mek-rye , güzellik ve makyaj fikirleri verdiği “Grandma’s Diary” isimli Youtube kanalında yayınlamış olduğu videolar ile Güney Kore’nin yeni internet yıldızı oldu.

Hatta Güney Koreli bu büyükanne şu an oyunculuk eğitimi almak için hazırlanmakta.

Fenomen Büyükannenin En Fazla İzlenen Videosu İse

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu