6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

instagram takipçi hilesi

Bahar ve Kış aylarının gelmesiyle birlikte deri pantolonlar sokak modasında görülmeye başlar. Deri pantolon kombinleri hem şık hem de sportif görünüm ortaya koyabilir. Farklı şekillerden oluşan deri pantolonlar, her gardıropta olması gereken parçalar arasında yer alır. Bu yazımıza 6 farklı deri pantolon kombini nasıl yapılır konusu hakkında önerilerimizi derledik.

1. 6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır? Sokak Modasına Uygun Şık Kombin

6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

“Sokak modası” denildiğinde birbirinden şık ve farklı parçalar göze çarpar. Sokak modasına rahat görünümünüzle uyum sağlayabilirsiniz. Kombin oluştururken spor ayakkabı ve aksesuar kullanabilirsiniz. Özellikle dönemin trendine uygun olan bir şapka, kombinin farklı hale gelmesini sağlar.

2. Renklerle Kombine Renk Katın

6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

Deri kombinlere farklılık kazandırmak için renklerin gücünden faydalanabilirsiniz. Şık bir ceket ya da triko hırka kombinin hareketlenmesini sağlar. Kombinizi benzer renklerden oluşan süet bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Bu noktada çanta seçiminiz de önemlidir. Küçük ve dikkat çekici bir çanta her zaman tarz görünüm sağlar.

Uzun Etek Kombini Nasıl Yapılır?

3. Benzer Renklerin Uyumu

6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

Deri pantolon denildiğinde genellikle akıllara siyah renk gelir. Ancak siyahın yanı sıra kahverengi ve krem renkleri de sıklıkla tercih edilir. Bu tarz renklerden oluşan bir deri pantolon ile gömlek kombini oluşturabilirsiniz. Kombinde kullanacağınız ayakkabının da aynı renkten oluşması sıkıcı görünüm ortaya koyabilir. Bu nedenle farklı bir renk kullanmanız tavsiye edilir.

4. 6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır? Gömlek ile Tarz Görünüm

6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

Eğer şık bir ortama gidiyorsanız deri pantolon ile mükemmel stil oluşturabilirsiniz. Ancak dar pantolonlardan ziyade biraz daha geniş paçalı olanları tercih etmeniz gerekir. Gömleği belinizin içine vererek de kullanabilirsiniz. Mevsimine göre şık bir ayakkabı kullanarak tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

5. Düz Kazağa Hareket Kazandırın

6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

Her kadının dolabında farklı renklerden oluşan birkaç kazak vardır. Düz kazakları tek başına kullanmak yerine farklı şekillerde kombinleyebilirsiniz. Düz kazağa kolye ve ilgi çekici küpelerle stil kazandırabilirsiniz. Elbette ayakkabıların ince topuklu olması da önemli ayrıntılar arasında yer alır.

6. Cool ve Şık

6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

Şimdi asıl soruya geldik: Cool mu yoksa şık mı olmak istersiniz? Deri pantolon her tarzda kombin yapabilmeyi sağlar. İster bir ceketle şıklık kazandırın, isterseniz de spor ayakkabı ile cool görünün. İsterseniz de ikisini bir arada kullanarak benzersiz tarzınızı gösterin. Ceket, bu tarz kombine maskülen bir tarz kazandırır. Daha  feminen görünmek isteyen kişiler ise aksesuarlarla kombini tamamlayabilir.

Farklı deri pantolon kombinlerine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

6 Farklı Deri Pantolon Kombini Nasıl Yapılır? Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu