Alışveriş Rehberi

2018’in Stor Perde Modelleri

Evlerimizde kullanılan perdeler, oldukça önemli dekorasyon ürünleridir. Perdelerin evlerde en dikkat çeken aksesuarların başında geldiğini söyleyebiliriz. İşte bu nedenle özellikle ev hanımları, perde seçimine özel bir önem vermektedirler. Ev hanımlarının perde seçerken dikkat ettiği en önemli noktaların başında ise estetik görünüm gelir. Kullanım ve temizlik kolaylıkları da önemli olmakla birlikte, seçilen perdenin, evin güzelliğini yansıtması çok önemlidir.

2018'in Stor Perde Modelleri

Beyaz stor perde, ev hanımlarının en çok tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Çünkü beyaz stor perde, estetik açıdan göze en hoş gelen modellerin başında gelir. Beyaz bir renge sahip olduğu için hemen hemen tüm renklerdeki mobilyalarla uyum sağlayabilme kapasitesine sahip olan beyaz stor perdeler, aydınlık ve ferah bir ev havası verdikleri için de ayrıca tercih edilirler. 2 metre kare ebatındaki beyaz stor perdelerin satış fiyatları 30 TL’den başlıyor.

2018'in Stor Perde Modelleri

Ekru stor perde ise, yine ev hanımları tarafından sıklıkla tercih ediliyor olmalarıyla ön plana çıkıyorlar. Düz ve sade yapıları sayesinde gösterişten uzak ama ağır başlı ve oturaklı bir model olan ekru stor perdeler, sadeliğin zerafetini isteyenler için en ideal ürün olarak göze çarpıyor. Ekru stor perdeler, 2 metre kare ebatında 30 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

2018'in Stor Perde Modelleri

Bir diğer ürün ise bordo stor perde. Renk olarak son yılların en moda rengine sahip olan bu ürün, farklılığı ve canlılığı ile diğer perde modellerinden ayrılıyor. Bu da özellikle salon ve yatak odası gibi bölümlerde sizin için ayrı bir göz zevki yaratıyor. Eğer farklılıkları denemek istiyorsanız, bordo stor perdeleri düşünmelisiniz. Bordo stor perdeler 2 metre karesi, 38 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Benzer Bir Bilgi:   Yeni Doğan Bebekler İçin Alınacak Kıyafetler

2018'in Stor Perde Modelleri

Yeşil stor perde ise, sahip olduğu açık tonlu yeşil renk ile ön plana çıkıyor. 2018 yılının favori perdelerinden biri olmaya aday olan yeşil stor perde, şimdiden büyük bir ilgiye maruz kalmış durumda. Desen bakımından sade olduğu için rengini daha çok yansıtan bir model olan yeşil stor perde, iki metre karesi 38 TL olacak şekilde bir fiyatlandırma usulü ile kullanıcılara sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Kapalı
Kapalı