Keşfet

2018’in En İyi Konut Projeleri

Emlak konut dünyasından son dakika haberlerini alabileceğiniz konut projeleri websitesinde 2017 yılında en çok görüntülünen 5 projeyi sizler için anlattık.

NEF BASIN EKSPRESS

2018'in En İyi Konut Projeleri

İstanbul’un birçok bölgesinde proje yapmaya devam Nef, İstanbul’un merkezinde yer alan projesini ev sahibi olmak isteyenler vatandaşlara sunuyor. Metro hattı ile her yere kolaylıkla ulaşım sağlanabilen projede şehrin yoğunluğu ve kalabalığından uzaklaşabiliyorsunuz.

AVRUPA KONUTLARI YAMANEVLER

2018'in En İyi Konut Projeleri

Avrupa Konutları’nın Anadolu Yakası’ndaki ilk konut projesi Yamanevler, 1.672 konut ve 2 ofis bloğundan oluşuyor. Sosyal merkezlere, ulaşım bakımından çok güzel bir noktada yer alıyor.

LENS İSTANBUL

2018'in En İyi Konut Projeleri

Lens Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirelecek olan çok özel bir proje. Sabiha Gökçen’e çok yakın ve lokasyon bakımdan merkezde yer alan proje artık yol tarifi isteyenlerin merkezi olacak. Monotonluktan uzak sıradışı mimarisi ile alıcılarını bekliyor.

NEF ÇEKMEKÖY

2018'in En İyi Konut Projeleri

Nef Çekmeköy’e harika bir proje geldi. Çamlıtepe, Ormantepe ve Koruköy ile ön plana gelen Nef, 2 günde sattığı 497 konut ile rekor kırdı. Çekmeköy’deki bir insanın tüm herşeyini karşılayabileceği projeleri ile ev sahibi olmak isteyenlere 3 çeşit proje sunuyor.

ESTON ŞEHİR KORU

2018'in En İyi Konut Projeleri

Doğa ile iç içe gelmiş harika bir proje. Yeşilliğin ve maviliğin bolluğu ile projede ev sahibi olmak isteyenler için adeta ferahlık, rahatlık sunuluyor. Sağlıklı yaşam, araç trafiğine kapalı güvenli alanlar, ortak alanlar sayesinde eski komşuluk ilişkilerinin düşünüldüğü Bahçeşehir’in en harika projelerinden biri.

Sizin İçin Önerilen

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı