Yaşam

2015 Yaz saati uygulaması ne zaman bitiyor?

2015’in son aylarına girerken,2015 yaz saati uygulamsı ne zaman biteceği konusunda açıklama yapıldı.Detaylar bilgi yazımızda…

yaz-saati-uygulamasi-bitiyor 2015 Yaz saati uygulaması ne zaman bitiyor?

Son Bilgi:

25 Ekim’de sona erecek olan yaz saati uygulaması 8 Kasım’a ertelendi. Karar Resmi Gazete’de yayınlandı.

(29.09.2015)

Geçici hükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş’tan Yaz saati uygulamasının ne zaman sona ereceği hakkında bir açıklama yaptı.Saatlerin ne zaman geri alınacağı ile ilgili açıklama şu şekilde;

Başbakan yardımcısı ve Hükümet  Sözcüsü Numan Kurtulmuş, 1 Kasım seçimleri yüzünden ertelenen kış saati uygulamasının başlama tarihiyle ilgili çalışmanın yapıldığını belirtti ve 8 ya da 9 Kasım’da saatlerin bir saat geri alınacağını aktardı.

25 Ekim 2015’te geçilmesi planlanan kış saati uygulamasının, 1 Kasım’da yapılacak genel seçimler nedeniyle ertelenmesi gündeme gelmişti.

Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş, konuyla ilgili çalışmanın yapıldığını belirtti. Kurtulmuş, 8 ya da 9 Kasım’da saatlerin bir saat geri alınacağını duyurdu.

İLGİLİ BİLGİ:
Kadın; Olmak Neden Zor?

Kaynak: Sol.org.tr

İçeriğimizi Değerlendirin!

/5 Oy


2 Yorum

  1. Abi pc ye bakıyom başka saat telefona bakıyom başka saat vallaha her sabah kafa karıştırıcı bir durum.Biir an önce geçsekte kurtulsak.

  2. Bilgi yazımız güncelleniştir.Güncellenen bilgi : 25 Ekim’de sona erecek olan yaz saati uygulaması 8 Kasım’a ertelendi. Karar Resmi Gazete’de yayınlandı. şeklindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı